Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

They’re taking the impro to Isengard! – La Vida Impro ponownie na Pyrkonie!

Już od starokrasnoludzkości wiadomym jest fakt, iż śmiech to jeden z najzdrowszych eliksirów na wschód od Lyrii. Jeżeli też się z tym zgadzacie, to w planach na Pyrkon 2019 zanotujcie sobie spotkanie z La Vida Impro!

La Vida Impro, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Odwiedzający nas już drugi raz z rzędu La Vida Impro to grupa zajmująca się tworzeniem improwizowanych gier, które cechują duża otwartość i alternatywne (acz błyskotliwe) poczucie humoru. Nie bójcie się, Wielki Dziobak nad Wami czuwa (ewentualnie Was zje).

W improwizowanych grach możecie być naprawdę każdym, kim zechcecie. Nie ściemniamy. NAPRAWDĘ KAŻDYM. Jedi na kucyku My Little Pony, rzucający kamieniami w dinozaury? Mówicie, macie!

Jeśli więc czujecie, że drzemią w Was potencjał i niezmierzone pokłady kreatywności, tudzież chęci zasmakowania w rozrywce innej niż wszystkie, przejdźcie na impro stronę mocy, my precious!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love