Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Usłysz na żywo polskich aktorów głosowych i poznaj prowadzącą kanału „Widzę Głosy” na Pyrkonie 2022.

Praca aktorów głosowych to wyjątkowe zajęcie. Choć nie widzimy ich na ekranie, to często od ich pracy zależy, czy dany film stanie się kultowy. Najpopularniejszych dubbingowców od lat przedstawia Natalia Litwin, prowadząca kanału Widzę Głosy. W tym roku będzie można spotkać ją na Pyrkonie, a towarzyszyć jej będą Mateusz Narloch oraz Joanna Kudelska.

Projekt „Widzę Głosy” działa od 2016 r. W kolejnych odcinkach serii można dowiedzieć się, kto podkłada głosy w najpopularniejszych produkcjach filmowych. Twórczynią kanału jest Natalia, absolwentka dziennikarstwa i studentka filmoznawstwa.

Joanna Kudelska od najmłodszych lat jest związana z aktorstwem głosowym. Już na początku swojej kariery przedstawiła się szerokiej publiczności dubbingując Hermionę w serii filmów o Harrym Potterze. Obecnie aktorka, reżyserka i producentka.  Widzowie mogli usłyszeć ją usłyszeć w takich produkcjach jak „Chilling Adventures of Sabrina” (Prudence Night), „Most do Terabithii” (Leslie) czy League of Legends (Zeri).

Mateusz Narloch to aktor głosowy, teatralny oraz lektor. Wcześniej związany z Teatrem Muzycznym ROMA, obecnie częściej siada za mikrofonem. Może się poszczycić pracą przy takich produkcjach jak: „Spider Man: Uniwersum”, „Jumanji”, „Jak wytresować smoka” czy „Fineasz i Ferb”. Prywatnie to amatorski historyk, geek i kinomaniak, z dużym zacięciem do uniwersum Star Wars oraz Marvela i DC.

Awatar autora

O autorze

Mateusz Cholewa