Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Weź udział w kwalifikacjach do Pyrkon K-pop Cover Dance Festival!

Kochacie K-pop? Jesteście urodzonymi tancerzami? To właśnie na was czekają jupitery pyrkonowej sceny – w końcu Pyrkon to miejsce w którym wasze pasje mają wybrzmiewać tak głośno, aby usłyszał je cały świat (a przynajmniej spory kawałek Poznania)!

Skorzystajcie z okazji aby nieco się popisać i wyślijcie swoje zgłoszenie do uczestnictwa w Pyrkon K-pop Cover Dance Festival! Łączna pula nagród wynosi aż 8 tysięcy złotych więc zdecydowanie jest o co tańczyć!

Na zdjęciu: Wakey Dance Crew

Do tańca czasem potrzeba więcej niż dwojga.

Ta wyjątkowa inicjatywa to efekt współpracy z Cheoncheonhi (천천히) – Polsko-Koreańskim teamem z Wrocławia, z którym łączy nas niesłabnąca ciekawość świata i ludzi.
Jeśli k-pop parties to wasza bajka – koniecznie zerknijcie na ich profile na FB i Instagramie!

Aby upewnić się, że pierwsza edycja tego wydarzenia otrzyma należytą opiekę merytoryczną, zaprosiliśmy do jury naprawdę specjalnych gości, których tożsamość wyjawimy już niebawem. 

Konkurs rusza już niebawem – zgłoś swój udział!

Link do regulaminu oraz formularza zgłoszeniowego znajdziecie poniżej. Kwalifikacje online będą trwać do 31.03.2023. Przedłużony termin zgłoszeń minął wraz z dniem 16.04.2023 r. – wszystkich zainteresowanych zapraszamy na widownie!

Formularz: https://short.pyrkon.pl/konkurskpop

Regulamin: https://short.pyrkon.pl/regulaminkpop

Cheoncheonhi (천천히): 

FB: https://www.facebook.com/cheoncheonhikorea

Ig: https://www.instagram.com/cheon_cheon_hi/

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.