Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Wish Swapper, czyli wymień się życzeniami na Pyrkonowym Targu Zimowym

Pyrkonowiczu, chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę? Dołącz do naszej akcji Wish Swapper i wymień się z innymi świątecznymi życzeniami!

Na czym polega akcja?

Przynosisz swoją karteczkę z życzeniami albo wypisujesz na miejscu. Zostawiasz ją u nas, a w zamian otrzymujesz karteczkę z życzeniami od innego Pyrkonowicza – Twojego Secret Santy

Złóż komuś życzenia szczęścia, dobrze spędzonego czasu z poleconą książką lub serialem, napisz po prostu coś miłego, stwórz haiku, albo i epopeję! Nie ogranicza Cię żadna forma, a jedynie konieczność, by były to miłe życzenia, jakie każdy chciałby dostać.

Podzielmy się magią świąt z innymi i sprawmy, że Pyrkonowy Targ Zimowy będzie niezapomnianym wydarzeniem dla nas wszystkich!

#wishswapper #pyrkon

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love