Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Wish Swapper, czyli wymień się życzeniami na Pyrkonowym Targu Zimowym

Pyrkonowiczu, chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę? Dołącz do naszej akcji Wish Swapper i wymień się z innymi świątecznymi życzeniami!

Na czym polega akcja?

Przynosisz swoją karteczkę z życzeniami albo wypisujesz na miejscu. Zostawiasz ją u nas, a w zamian otrzymujesz karteczkę z życzeniami od innego Pyrkonowicza – Twojego Secret Santy

Złóż komuś życzenia szczęścia, dobrze spędzonego czasu z poleconą książką lub serialem, napisz po prostu coś miłego, stwórz haiku, albo i epopeję! Nie ogranicza Cię żadna forma, a jedynie konieczność, by były to miłe życzenia, jakie każdy chciałby dostać.

Podzielmy się magią świąt z innymi i sprawmy, że Pyrkonowy Targ Zimowy będzie niezapomnianym wydarzeniem dla nas wszystkich!

#wishswapper #pyrkon

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love