Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Wojciech „L3siu” Lesiak, twórca projektu Animelogia gościem na Pyrkonie

Już niedługo na Pyrkonie 2023 będziecie mieli niezwykłą okazję na fantastyczne spotkanie w progach Strefy Mangi i Anime! Przygotujcie się, by zobaczyć się z Wojtkiem „L3SIU” Lesiakiem, twórcą kultowego projektu „Podcast Animelogia”. 

Wojciech „Lesiu" Lesiak

Lesiu to osoba, która od blisko 8 lat działa na polu kultury japońskiej w naszym kraju. Podczas Pyrkonu Wojtek przygotuje dla Was nie lada gratkę! Poza strefą pełną atrakcji związanych z mangą i anime, spodziewajcie się także panelu o japońskiej muzyce i szeroko pojętych piosenkach z anime.

A co jeśli… nie możecie się już doczekać Pyrkonu? W takim razie zapraszamy Was na kanał YouTube Animelogii Podcast. Możecie posłuchać tam podcastów w wykonaniu Lesia, ale także całego jego zespołu! Na kanale jest już 200 maateriałów wideo, więc z pewnością jest czego słuchać! Poniżej jeden z nich.

Więcej o strefie prowadzonej przez „Animelogię” możecie przeczytać w artykule jej poświęconym tutaj.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Top 7 NETFLIX Anime

Bocianie przybyłeś dziś do nas, witają cię dzieci i łąka zielona. Dostojnie twe nogi stąpają po trawie, czarno – białe pióra w słońcu lśnią ciekawie. Tak jak ty wysoko nogi podnosimy, kle, kle zaśpiewamy z tobą boćku miły. Bocianie, bocianie przybyłeś dziś do nas. Kle, kle, kle, kle, kle.

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.