Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl
ProgramLineup Kup bilet

Wojciech „L3siu” Lesiak, twórca projektu Animelogia gościem na Pyrkonie

Już niedługo na Pyrkonie 2023 będziecie mieli niezwykłą okazję na fantastyczne spotkanie w progach Strefy Mangi i Anime! Przygotujcie się, by zobaczyć się z Wojtkiem „L3SIU” Lesiakiem, twórcą kultowego projektu „Podcast Animelogia”. 

Wojciech „Lesiu" Lesiak

Lesiu to osoba, która od blisko 8 lat działa na polu kultury japońskiej w naszym kraju. Podczas Pyrkonu Wojtek przygotuje dla Was nie lada gratkę! Poza strefą pełną atrakcji związanych z mangą i anime, spodziewajcie się także panelu o japońskiej muzyce i szeroko pojętych piosenkach z anime.

A co jeśli… nie możecie się już doczekać Pyrkonu? W takim razie zapraszamy Was na kanał YouTube Animelogii Podcast. Możecie posłuchać tam podcastów w wykonaniu Lesia, ale także całego jego zespołu! Na kanale jest już 200 maateriałów wideo, więc z pewnością jest czego słuchać! Poniżej jeden z nich.

Więcej o strefie prowadzonej przez „Animelogię” możecie przeczytać w artykule jej poświęconym tutaj.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Top 7 NETFLIX Anime

Bocianie przybyłeś dziś do nas, witają cię dzieci i łąka zielona. Dostojnie twe nogi stąpają po trawie, czarno – białe pióra w słońcu lśnią ciekawie. Tak jak ty wysoko nogi podnosimy, kle, kle zaśpiewamy z tobą boćku miły. Bocianie, bocianie przybyłeś dziś do nas. Kle, kle, kle, kle, kle.