Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Wydawnictwo CzyTam z atrakcjami dla najmłodszych Pyrkonowiczów!

Podczas Pyrkonu atrakcje przygotowano również dla tych nieco młodszych uczestników! Swoje punkty programu w Bloku Dziecięcym zorganizuje bardzo dobrze znane z poprzednich edycji Wydawnictwo CzyTam.

Co czeka na uczestników Bloku Dziecięcego?

Wydawnictwo CzyTam przygotowało dwa punkty programu. Pierwszy odbędzie się już w piątek. Podczas warsztatów pod tytułem „Nadaj charakter robotowi” każdy uczestnik będzie mógł ozdobić przygotowane przez wydawnictwo roboty według własnej inwencji. Złe roboty chcące zapanować nad światem czy też przyjazne, pełne miłości blaszaki – wszystkie wybory są dobre. Tak stworzone dzieło można potem zabrać ze sobą, by stanowiło pamiątkę z Pyrkonu.

Sobota to natomiast dzień przeznaczony na konkurs „Fantastyczne stworzenie – moim pupilem”.
Każdy uczestnik będzie miał za zadanie zaprezentować w formie pracy plastycznej swoje wymarzone fantastyczne zwierzę, którym chciałby się opiekować. Nie ograniczajmy się tylko do oficjalnie istniejących stworzeń! Dajmy szansę także jednorożcom, feniksom, chimerom i innemu, rzadziej spotykanemu inwentarzowi! Najciekawsze zostaną nagrodzone komiksem „Gabi i Gator”

Działalność wydawnictwa CzyTam

Wydawnictwo CzyTam, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Oferta naszych książek skierowana jest do dzieci i młodzieży, ale zapraszamy do lektury także dorosłych.
Wiodącą tematykę publikacji stanowi szeroko pojęta fantastyka i przygoda – poprzez nią chcemy zachęcić do samodzielnej lektury także „czytelniczych niejadków”. Oprócz tematyki i świetnych ilustracji ważne są dla nas również zawarte w treści emocje – od śmiechu po wzruszenie.
Wydajemy powieści (także w postaci e-booków), komiksy i książki obrazkowe.

Awatar autora

O autorze

Szymon Firlik

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.