Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Dołącz do drużyny i zostań Dyżurnym Mistrzem Gry w Strefie RPG!

Pyrkon jest pełen osób pragnących podzielić się swoją pasją, ale jeżeli masz doświadczenie w prowadzeniu sesji RPG jako mistrz gry, to Strefa RPG czeka właśnie na Ciebie! Nasza zacna konfrateria z chęcią przyjmie w swoje szeregi każdego, kogo umysł jest ostry jak czubek rapiera, wyobraźnia nieograniczona niczym kosmiczna dal a żelazna wola – zdolna do przeprowadzenia drużyny śmiałków przez nieznane krainy, ku przygodzie.

Więc jak, baśniopisarzu – podejmiesz się tego wyzwania?

W 2019 roku Pyrkon stworzył rolę wolontariusza, którego zadaniem było prowadzenie sesji RPG dla innych uczestników. To rozwiązanie zdobyło wówczas dużą popularność wśród osób odwiedzających festiwal i umożliwiło zapoznanie się wielu osób z samą koncepcją gier fabularnych. W 2023 roku aż 46 mistrzów gry poprowadziło ponad 550 godzin sesji. Teraz ponownie zapraszamy wszystkich – zarówno weteranów jak i debiutantów – którzy chcieliby przyłączyć się do tej inicjatywy i umożliwić innym uczestnikom przeżycie przygody z grami fabularnymi podczas Pyrkonu 2024.

“Jestem chędożonym Dyżurnym Mistrzem Gry. Wiesz, kto to jest Dyżurny Mistrz Gry, czy mam Ci rozrysować?”

Rolą DMG jest prowadzenie sesji RPG dla innych uczestników Pyrkonu, w szczególności dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami fabularnymi. W zamian za trwający łącznie 12 godzin dyżur, wolontariusze otrzymają, między innymi, darmową wejściówkę trzydniową, unikalną koszulkę DMG oraz kilka innych miłych pamiątek i ułatwień.


Wszystkie informacje dotyczące wolontariatu jako Dyżurny Mistrz Gry wraz z formularzem zgłoszeń:

> znajdziecie tutaj <

> bezpośredni link do formularza <

Czas na przesyłanie zgłoszeń przez formularz dobiegł końca!


Na wasze zgłoszenia czekamy do połowy marca!

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.