Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Zostań Dyżurnym Mistrzem Gry

Zostań Dyżurnym Mistrzem Gry

Co oferujemy:

 • wejściówka na Pyrkon;
 • koszulka;
 • dostęp do zaplecza RPGralni, gdzie można w spokoju przygotować się do sesji;
 • dostęp do kawy i herbaty na zapleczu (jesteśmy eko, weźcie swoje kubeczki!).

Obowiązki:

 1. Dyżurny Mistrz Gry jest zobowiązany do odbycia 12 godzin dyżuru podzielone na czterogodzinne bloki, w godzinach wyznaczonych przez organizatorów, dokładny zakres dyżuru jest ustalany indywidualnie.
 2. DMG zobowiązany jest do zgłoszenia się do dyżurującego organizatora lub przegżdacza przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu dyżuru. DMG powinien zgłosić się na dyżur minimum 10 minut przed jego rozpoczęciem.
 3. Przed pierwszym dyżurem każdy DMG powinien podpisać umowę wolontariacką.
 4. W przypadku, gdy do końca dyżuru pozostanie zbyt mało czasu, by rozegrać sesję (jako czas niezbędny do rozegrania sesji przyjmujemy 2 godziny), a nie będzie chętnych do gry, DMG ma prawo zgłosić się do dyżurującego organizatora lub przegżdacza i zakończyć dyżur przed czasem.
 5. Celem inicjatywy DMG jest pokazanie RPG jak największej liczbie osób. Prosimy o nieprowadzenie swoim znajomym oraz o danie szansy zagrania różnym osobom.
 6. DMG zobowiązany jest do pilnowania porządku i przestrzegania regulaminu Pyrkonu w trakcie prowadzonych przez siebie sesji.

Zalecenia organizatorów:

 • Sugerujemy, aby DMG miał przygotowaną przynajmniej jedną gotową przygodę, wraz z gotowymi postaciami dla graczy, którą może poprowadzić natychmiast.
 • Po każdym czterogodzinnym bloku na każdym stoliku zaplanowana jest godzinna przerwa, podczas której można dokończyć swoje sesje, ale prosimy o pozostawienie obsłudze przynajmniej 15 na przygotowanie stanowiska na kolejną sesję.
 • Po Pyrkonie każdego DMG prosimy o wypełnienie ankiety, którą prześlemy mailem.
 • Każdego DMG prosimy o feedback w trakcie trwania Pyrkonu. Prosimy o przekazywanie go dyżurnym przegżdaczom lub organizatorom RPGralni.

Uwaga! Dyżurnym Mistrzem Gry może zostać tylko osoba, która ukończyła 16 lat. Jeśli w momencie zgłoszenia nie macie ukończonych 18 lat, powinniście załączyć do formularza zgłoszeniowego zgodę rodzica/opiekuna.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA DYŻURNEGO MISTRZA GRY!

Na wasze zgłoszenia czekamy do 5 maja! Nie przegapcie tej okazji.

W związku z rezygnacją ze Strefy Wypoczynkowej z przykrością informujemy, że nie zapewniamy Dyżurnym Mistrzom Gry noclegów.