Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Konkurs Fantastycznie Utalentowani – Edycja II

Pamiętacie konkurs „Fantastycznie Utalentowani”? Plebiscyt organizowany przez Festiwal Fantastyki Pyrkon. Plebiscyt mający na celu promocję polskiej dobrej literatury fantastycznej. I w końcu plebiscyt dla debiutujących i mniej znanych autorów. Tak myślałam, że pamiętacie. To w końcu wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu możecie pokazać się większej widowni lub, jeśli nie jesteście autorami, poznać trochę nowej literatury z gatunku, dla którego tu jesteśmy.

Druga edycja i nowy regulamin!

Zapytacie, jak się zgłosić? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy, że wypełnicie formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie w regulaminie:

NOWY REGULAMIN

A jeżeli chcecie bliżej zapoznać się na przykład z jury konkursu, to możecie zrobić to tutaj:

FANTASTYCZNIE UTALENTOWANI

Pamiętajcie, że zgłoszenia przyjmujemy od 11.03.2024 do 30.11.2024. Więc jeśli twoja powieść, nowela, zbiór opowiadań czy sztuka teatralna spełnia wszystkie opisane w nowym regulaminie wymogi, to nie czekaj! Zgłoś się i daj się lepiej poznać nam i Pyrkonowiczom!

Natomiast jeżeli interesowaliście się pierwszą edycją, to zapewne wiecie, że do 7. kwietnia trwa głosowanie na Nagrodę Pyrkonowicza. Oznacza to, że to wy decydujecie, kto zostanie nagrodzony! Jeżeli więc nie śledziliście naszego konkursu do tej pory, to jest to dobra okazja, żeby się włączyć. Głosować możecie tutaj:

GŁOSOWANIE NA NAGRODĘ PYRKONOWICZA

I do zobaczenia na rozdaniu nagród w tym lub przyszłym roku!

Awatar autora

O autorze

Natalia Wieczorek

W chwilach wolnych od studentowania wymyśla nowe pomysły, co można by ze sobą zrobić, gdzie pojechać, jak dojechać i to wszystko (oczywiście) bez planu na "kiedy". Ale przecież czas się znajdzie, prawda?