Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Konkurs „Pyrkonowy Blok Naukowy 2020” wkracza w decydującą fazę!

Pewien dziwny doktor powiedział kiedyś „we’re in the endgame now”. Co prawda nie miał na myśli konkursu w Bloku Naukowym, ale ciężar gatunkowy jest podobny. Już niebawem dowiemy się, kto zostanie prelegentem naukowym podczas Pyrkonu 2020! Na czym będzie polegał drugi etap?

Zasady drugiego etapu konkursu

pyrkon blok naukowy, Pyrkon 2020, Festiwal Fantastyki Pyrkon

W głosowaniu finałowym udział bierze trójka kandydatów. Od dziś mają oni okrągły tydzień na prowadzenie kampanii wyborczej – swój głos będzie można oddać do 8 grudnia. Jak to zrobić? Każdy z trojga uczestników konkursu wysłał nam film, w którym prezentuje swój pomysł na prelekcję oraz przybliża głosującym samego siebie. Są one dostępne poniżej, a także na naszym profilu na Facebooku. Również na naszym facebookowym profilu znajdziecie ankietę, w której należy zagłosować na swojego kandydata. Program Bloku Naukowego podczas nadchodzącego Pyrkonu zależy także od Was! Wyniki „Pyrkonowego Bloku Naukowego” pojawią się już 9 grudnia.

Maciej Adamiak „Kwantowe uczenie maszynowe”

Ewa Samulak „Czy jesteśmy robotami? Geny, ewolucja i wolna wola”

Anna Traut-Seliga „Rośliny apotropeiczne – zapomniane strażniczki Słowian”

ANKIETA DO GŁOSOWANIA

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Szymon Firlik

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.