Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strona główna » Akcja „Krewni Pyrkonu”

krewni pyrkonu

Akcja „Krewni Pyrkonu”

Akcja „Krewni Pyrkonu”

Krewni Pyrkonu

Krewni Pyrkonu w trasie!

Akcja „Krewni Pyrkonu”

Krewni Pyrkonu po Pyrkonie!

Akcja „Krewni Pyrkonu”

Talia Kart Krewni Pyrkonu

Następny post
Następny post
14
lat akcji
28
akcji
340
dawców szpiku
917
zebranych litrów krwi
2070
donacji

Akcja „Krewni Pyrkonu” to inicjatywa społeczna, która rozwija skrzydła, by pomagać i przynosić uśmiech nie tylko poprzez oddawanie krwi i rejestrację jako potencjalni dawcy szpiku, ale także poprzez zaangażowanie w działalność charytatywną.

Od 2010 roku na Pyrkonie organizowana jest akcja krwiodawstwa, która do tej pory przyciągnęła ponad 3000 chętnych oraz zebrała ponad 900 litrów krwi. Od tego czasu dzięki naszym

Dodatkowo w 2019 roku, jako specjalne podziękowanie dla wszystkich uczestników akcji we współpracy z wieloma patronami została stworzona Talia Kart Krewnych Pyrkonu. . Jej premiera spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród uczestników Pyrkonu, otwierając nową erę wspierania i jednoczenia społeczności. Rok 2023 przyniósł kolejny kamień milowy – premierę drugiej edycji talii, którą było można cieszyć się dzięki wsparciu wyjątkowych patronów medialnych oraz partnerom, recenzentom oraz wszystkim zaangażowanym w naszą akcję. To wyjątkowy przykład, jak wspólna pasja i wsparcie mogą tworzyć coś wyjątkowego i inspirującego. Nasze przeszłe oraz przyszłe akcje uzupełniamy w naszym kalendarium.

Akcja „Krewni Pyrkonu” jako cel zakłada przede wszystkim promocję krwiodawstwa oraz oddawania szpiku. Dlatego też wspieramy i polecamy Wam tytuły, które w naszym odczuciu łączą się w tym celu.

Krewni Pyrkonu w roku 2019 rozpoczęli wspólne działania z Klubem Fantastyki Druga Era! Razem z członkami i sympatykami drugoerowych sekcji rozpoczęliśmy cykliczne odwiedziny w Poznańskiej Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantacji Pediatrycznej. Wizyty te są doskonałą okazją do zagrania w gry planszowe, poczytania książek albo ułożenia puzzli.


UWAGA: W widoku edytora blok prezentuje nieaktywny, przybliżony wygląd. Poprawne wyświetlanie następuje w widoku frontendowym strony.