Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Krewni Pyrkonu w trasie!

Krewni Pyrkonu w trasie!

Za nami fantastyczne wyjazdowe akcje zbiórki krwi Krewni Pyrkonu. Zawitaliśmy na trzy wydarzenia w trzech różnych częściach Polski.

Dziękujemy za gościnę organizatorom wydarzeń: Copernicon, Planszówki w Spodku i 33. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier oraz ich wyjątkowym uczestnikom.

W sumie odwiedziły nas 103 osoby, z których krew oddało 69 osób, oddając 31 litrów krwi. Dziękujemy za udział w akcjach wszystkim dawcom – jesteście prawdziwymi superbohaterami!

Zbiórki były realizowane przez odpowiednio: RCKiK w Bydgoszczy, RCKiK w Katowicach, RCKiK w Łodzi.

Dziękujemy naszym sponsorom, którzy wspierają akcje Krewnych Pyrkonu i przygotowali podziękowania dla dawców:
AWAKEN REALMS, Black Monk Games, CUBE Factory of Ideas, Fabryka Kart Galakta, GO ON BOARD, Hobbity.pl, Into The Unknown, Lacerta, Lucrum Games, Midgard Board Games, Playmaty (NETFIRE), PORTAL GAMES, REBEL, Wydawnictwo IUVI, Wydawnictwo Muduko.

Pamiętajcie, że:
Oddając krew, osocze i szpik ratujecie zagrożone życie. Zachęcamy do oddawania krwi i osocza oraz do rejestracji jako potencjalny dawca szpiku. Odszukajcie najbliższe Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i sprawdźcie na jego stronie www aktualne warunki oddawania krwi.


KREWNI PYRKONU POWRÓCĄ … W 2023 ROKU.

Podsumowanie akcji Krewnych Pyrkonu

Więcej o akcjach Krewnych Pyrkonu przeczytasz tutaj.

Tagi:

Wychowała się na Gwiezdnych Wojnach, Star Treku oraz Władcy Pierścieni. I tak już jej została, ta zaszczepiona miłość do sci-fi, fantastyki i odległych krain. Uwielbia książki z wciągającymi światami, do których człowiek chciałby się przenieść i dalekie podróże. W wolnych chwilach gra w RPGi lub poświęca czas na głaskanie i przytulanie swojej kotki.


Komentarze