Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Krewni Pyrkonu

Krewni Pyrkonu

Krewni Pyrkonu 2010-2021!

Drodzy Krewni,

W sobotę 3 lipca odbyła się zbiórka krwi w terminie przełożonego Festiwalu PYRKON.

Odwiedziło nas około 40 osób, z uwagi na awarię klimatyzacji w krwiobusie i żar lejący się z nieba (albo odwrotnie), akcja została zakończona godzinę przed czasem i do oddania krwi zarejestrowały się 33 osoby, a krew oddało 26 osób, zebraliśmy 11,7 litrów krwi.

Dziękujemy za Wasz dar, dziękujemy też za dołączenie do akcji Galerii Handlowej Posnania, która przekazała dla dawców krwi dodatkowe czekolady.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych akcjach.

1 – Czas:

sobota, 3 lipca 9:00-14:00 (opcjonalnie do 16:00)

2 – Miejsce:

Krwiobus przed Galerią Handlową Posnania (zaparkowany w ślepej uliczce, przed głównym wejściem do galerii, między ulicami Jana Pawła II a Pleszewską – będzie nas widać).

3 – Podziękowania:

Każda osoba po oddaniu krwi oraz po oddaniu krwi i zarejestrowaniu jako potencjalny dawca szpiku otrzyma poniższe podziękowania.

Każda osoba tylko po zarejestrowaniu jako potencjalny dawca szpiku bez oddania krwi otrzyma poniższe podziękowania bez pakietu energetycznego.

  • standardowy pakiet energetyczny w postaci czekolad oraz soczku,
  • Talię Kart Krewni Pyrkonu – 53 karty, w tym 44 karty grywalne do 10 gier planszowych i 1 gry RPG, z których większość została specjalnie przygotowana na potrzeby tej Talii i będzie dostępna tylko w niej – wszelkie szczegóły podajemy na osobnej podstronie
  • kartę promocyjną do gry Celestia od hobbity.pl
  • kafelek miasta do gry Getaway Driver od MIDGARD BOARD GAMES
  • kalendarz książkowy od ALBI Polska
  • kubek Krewni Pyrkonu.

4 – Przed oddaniem:

Jeżeli jeszcze nie oddawaliście krwi, to zapoznajcie się z warunkami, jakie musicie spełnić.

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, udajcie się do najbliższego RCKiK i poproście o konsultacje lekarskie.

5 – Pamiętajcie, że oddawać krew możecie także przed Pyrkonem i po nim oraz mogliście na Planszówkach na PGE Narodowym – o kolejnych możliwościach Fantastycznego oddawania krwi będziemy Was informować na bieżąco.

Partnerami akcji są: