Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Krewni Pyrkonu

Krewni Pyrkonu

Krewni Pyrkonu 2010-2022!

Fot. Maja Kasztelan

Drodzy Krewni i Przyjaciele Krewnych Pyrkonu… wracamy.

Wracamy do akcji na Pyrkonie. Krew jest ciągle potrzebna, a dziś nawet bardziej. Na Festiwalu będziecie mogli oddać krew oraz zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. My natomiast przygotujemy dla Was za to podziękowania. Bądźcie z nami, szukajcie krwiobusu i Wielkiego Krewnego na Placu Marka.

Będzie nas wspierać Drużyna Szpiku oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Poznań, a samą akcję przeprowadzi RCKiK w Poznaniu.

1 – Czas:

piątek 17 czerwca 10:00-15:00
sobota, 18 czerwca 9:00-17:00

2 – Miejsce:

Krwiobus na Placu Marka, obok Wielkiego Krewnego.

3 – Podziękowania:

Każda osoba po oddaniu krwi oraz po oddaniu krwi i zarejestrowaniu jako potencjalny dawca szpiku otrzyma poniższe podziękowania.

Każda osoba tylko po zarejestrowaniu jako potencjalny dawca szpiku bez oddania krwi otrzyma poniższe podziękowania bez pakietu energetycznego.

  • standardowy pakiet energetyczny w postaci czekolad oraz soczku (tylko dla osób oddających krew),
  • Talię Kart Krewni Pyrkonu – 53 karty, w tym 44 karty grywalne do 10 gier planszowych i 1 gry RPG, z których większość została specjalnie przygotowana na potrzeby tej Talii i będzie dostępna tylko w niej – wszelkie szczegóły podajemy na osobnej podstronie
  • kartę promocyjną do gry Celestia od hobbity.pl
  • kafelek miasta do gry Getaway Driver od MIDGARD BOARD GAMES

jak i inne niespodzianki, o których dowiecie się już wkrótce!

4 – Przed oddaniem:

Jeżeli jeszcze nie oddawaliście krwi, to zapoznajcie się z warunkami, jakie musicie spełnić.

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, udajcie się do najbliższego RCKiK i poproście o konsultacje lekarskie.

5 – Pamiętajcie, że oddawać krew możecie także przed Pyrkonem i po nim oraz mogliście na Planszówkach na PGE Narodowym – o kolejnych możliwościach Fantastycznego oddawania krwi będziemy Was informować na bieżąco.

Partnerami akcji są: