Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Bądź szybki jak Flash! Lightning Talks w Strefie Fabularnej!

Jesteś szybki jak błyskawica? Bez wahania stajesz w szranki z Flashem, najszybszym człowiekiem na świecie? Lightning Talks są właśnie dla ciebie!

Lightning Talks? Co to jest?

strefa fabularna, pyrkon, strefa fabularna pyrkon, rpg, larp, rpg pyrkon, larp pyrkon, gry fabularne, gry fabularne pyrkon, kostki rpg, k10, k6, k8, k4, k12, k100, k20 Lightning Talks to forma prowadzenia prelekcji, która w tym roku po raz pierwszy pojawi się w Strefie Fabularnej! W jednej z sal pawilonu 14, będą odbywać się krótkie, trwające raptem 20 minut wystąpienia na wybrane tematy. Krótka forma prezentacji pozwoli prelegentom błyskawicznie przedstawić prezentowane zagadnienie!

Uważasz, że na Pyrkonie jest zbyt wiele ciekawych atrakcji, by usiedzieć godzinę w jednym miejscu? Prelekcja zapowiada się arcyciekawie, ale z drugiej strony kusi wcielenie się w stworzoną przez siebie postać, zebranie drużyny i pokonanie arcywroga? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Lightning Talks są właśnie dla ciebie!

Krótko zwięźle i na temat?

Nie boisz się wyzwań? Chcesz sprawdzić się w nowej formie prelekcji? Masz świetny temat, który nie zająłby całej godziny? Świetnie się składa! Wypełnił formularz i zgłoś swoje Lightning Talks!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.