Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Bądź szybki jak Flash! Lightning Talks w Strefie Fabularnej!

Bądź szybki jak Flash! Lightning Talks w Strefie Fabularnej!

Jesteś szybki jak błyskawica? Bez wahania stajesz w szranki z Flashem, najszybszym człowiekiem na świecie? Lightning Talks są właśnie dla ciebie!

Lightning Talks? Co to jest?

strefa fabularna, pyrkon, strefa fabularna pyrkon, rpg, larp, rpg pyrkon, larp pyrkon, gry fabularne, gry fabularne pyrkon, kostki rpg, k10, k6, k8, k4, k12, k100, k20 Lightning Talks to forma prowadzenia prelekcji, która w tym roku po raz pierwszy pojawi się w Strefie Fabularnej! W jednej z sal pawilonu 14, będą odbywać się krótkie, trwające raptem 20 minut wystąpienia na wybrane tematy. Krótka forma prezentacji pozwoli prelegentom błyskawicznie przedstawić prezentowane zagadnienie!

Uważasz, że na Pyrkonie jest zbyt wiele ciekawych atrakcji, by usiedzieć godzinę w jednym miejscu? Prelekcja zapowiada się arcyciekawie, ale z drugiej strony kusi wcielenie się w stworzoną przez siebie postać, zebranie drużyny i pokonanie arcywroga? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Lightning Talks są właśnie dla ciebie!

Krótko zwięźle i na temat?

Nie boisz się wyzwań? Chcesz sprawdzić się w nowej formie prelekcji? Masz świetny temat, który nie zająłby całej godziny? Świetnie się składa! Wypełnił formularz i zgłoś swoje Lightning Talks!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze