Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Pełna Lista Podziękowań dla Dawców tegorocznej akcji „Krewni Pyrkonu”

Już za chwilę rusza Pyrkon, największe wydarzenie dla miłośników fantastyki! Przygotujcie się na niesamowitą dawkę emocji, fascynujące planszówki i wiele innych atrakcji. Dodatkowo, organizatorzy ogłosili szczegóły akcji „Krewni Pyrkonu” oraz pełną listę podziękowań dla dawców krwi i potencjalnych dawców szpiku.

W dniach 16-18 czerwca wreszcie nadejdzie ten wyczekiwany moment – Pyrkon! Tegoroczna edycja obiecuje przynieść wiele niesamowitych przeżyć dla wszystkich fanów fantastyki, gier planszowych i nie tylko. Ale to nie wszystko! Organizatorzy przygotowali także akcję „Krewni Pyrkonu”, która dostarczy jeszcze większej dawki radości i wspólnoty.

Dla wszystkich dawców krwi przygotowano standardowy pakiet energetyczny w postaci czekolad i soczków. Ale to jeszcze nie wszystkie nagrody! Wszystkim, którzy zdecydują się na oddanie krwi lub zarejestrowanie się jako potencjalni dawcy szpiku, przysługuje pełna gama podziękowań. Oto co możecie otrzymać:

  • Talia Kart Krewni Pyrkonu 2 (PREMIERA) – 27 kart, w tym 25 kart grywalnych do 8 gier planszowych i 3 gier RPG. Większość z nich została specjalnie przygotowana na potrzeby tej Talii i będzie dostępna tylko w niej. Szczegóły znajdziecie na osobnej podstronie.
  • Talia Kart Krewni Pyrkonu – 53 karty, w tym 44 karty grywalne do 10 gier planszowych i 1 gry RPG. To absolutnie unikatowe wydanie, które trafia tylko do dawców i uczestników Pyrkonu. Pełne szczegóły dostępne są na osobnej podstronie oraz na serwisie Planszeo. (do wyczerpania zapasów)
  • Karta promocyjna do gry Celestia od hobbity.pl

Dodatkowo, podczas Pyrkonu, będziecie mieli możliwość skorzystania z promek do odbioru w krwiobusie oraz na stoiskach wydawców. Szczegóły dotyczące tych promocji znajdziecie w INSTRUKCJI DLA DAWCÓW.

Nie zapomnijcie również, że na stoiskach wydawców czekają na Was specjalne rabaty. Wykorzystajcie okazję, aby wzbogacić swoją kolekcję gier i dodatków.

Nie możemy się już doczekać tego fantastycznego wydarzenia! Pyrkon już tuż tuż, a akcja „Krewni Pyrkonu” i podziękowania dla dawców są doskonałym preludium do niezapomnianych przeżyć. Spotkajmy się na Pyrkonie i cieszmy się wspólną pasją!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.