Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

To już ten dzień! W Wasze ręce oddajemy program nadchodzącego Festiwalu Fantastyki Pyrkon!

Jeśli śledzicie nasze social media, to doskonale wiecie, że na tegoroczny Pyrkon naprawdę warto przyjechać – lista zaproszonych gości jest niezaprzeczalnie imponująca, prawda? Teraz jednak oddajemy w Wasze ręce pełen program nadchodzącej imprezy! 

Ogrom atrakcji! 

Musimy przyznać, że z nieskrywaną dumą oraz ogromną przyjemnością ogłaszamy, iż program nadchodzącego Pyrkonu jest już dostępny! Możecie więc śmiało usiąść i zapoznać się z tym ogromem atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was w tym roku. Od teraz możecie sprawdzić gdzie i kiedy odbędą się interesujące Was punkty programu, o której godzinie ustawić się w ogonku po autograf lub zdjęcie z ulubionym twórcą. 

PROGRAM PYRKONU 2024

Hej, tu jest ta część, która powinna być napisana małym druczkiem i przeczytana błyskawicznie na jednym wdechu! Ostrzegamy jednak, że wysoce prawdopodobnym jest, że przynajmniej kilkukrotnie poczujecie żal, że nie posiadacie umiejętności przebywania w kilku miejscach jednocześnie. Istnieje ryzyko graniczące z pewnością, że staniecie przed niełatwymi wyborami i będziecie musieli podjąć trudne decyzje. 

Ważne informacje! 

Zanim jednak sięgniecie po kartki i długopisy, aby w spokoju opracowywać trasę po przygotowanych dla Was atrakcjach, dajcie nam jeszcze pięć minut swojego czasu. Tak się bowiem składa, że w tym roku program Pyrkonu przeszedł kilka kosmetycznych zmian, o których chcemy Wam powiedzieć: 

  • pełny program imprezy – oznacza to, że znajdziecie w nim zarówno program salowy, jak i rozpisane wszystkie atrakcje stałe, atrakcje organizowane na stoiskach i wioskach tematycznych, a także dyżury autografowe i sesje fotograficzne etc;
  • dwujęzyczność – program oddajemy do Waszej dyspozycji zarówno w wersji polskojęzycznej, jak i po angielsku; 
  • dodatkowe oznaczenia graficzne – specjalnymi symbolami oznaczyliśmy punkty programu, które wymagają rejestracji, osobno oznaczona jest rejestracja wymagająca tokenów (pamiętajcie, że rezerwowane jest tylko 50% sali, pozostałe miejsca są normalnie dostępne!), a osobno konieczność zapisu na warsztaty;
  • dodatkowe opcje filtrowania – od teraz możecie wyszukiwać atrakcje po: rodzaju programu, tagach, strefach, miejscu, dacie, czasie oraz prelegencie/gościu;
  • instrukcja obsługi – na stronie z programem imprezy znajdziecie również krótką instrukcję, jak korzystać z poszczególnych opcji wyszukiwarki programowej. 

No, to teraz wiecie już wszystko! Idźcie i planujcie swoją zabawę na prawdopodobnie najbardziej fantastycznym festiwalu!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.