Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Pyrkon gra z WOŚP-em – fantastyczne aukcje czekają!

Wielu twórców fantastyki starało się przewidzieć koniec świata. Jakie by te wizje apokaliptyczne nie były, łączy je to, że po armageddonie nic nie zostanie. A to wcale nieprawda! Przynajmniej przez jeden dzień będzie grać jeszcze Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku dołącza do niej Pyrkon, możesz dołączyć i Ty! Stań do licytacji o trzy fantastyczne atrakcje!

Pyrkon WOŚP, Pyrkon 2020, Festiwal Fantastyki Pyrkon

Na co zbiera Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2020 roku i jak pomaga jej Pyrkon?

W 2020 roku motywem przewodnim WOŚP-u będzie zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. My ze swojej strony przeznaczamy na licytację trzy wyjątkowe zestawy, ze sprzedaży których cały zysk trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czas je zaprezentować!

Pyrkonowy Megabox

Zwykły Pyrbox to dla Ciebie za mało? Mamy coś absolutnie unikatowego. Box z artefaktami zebranymi od gości ubiegłorocznego Pyrkonu! W jego skład wchodzi wszystko, czego dusza zapragnie – od książek, przez rysunki aż po zdjęcia i figurki. Zdecydowana większość posiada autografy sław, które odwiedziły nas podczas ostatniej edycji festiwalu. Wszystkie możliwe gwiazdy w jednym miejscu!
Aukcję znajdziesz tutaj.

Spotkanie z Trudi Canavan – 30 minutowe spotkanie dla dwóch osób + dwie wejściówki na Pyrkon

Twoją ulubioną autorką jest Trudi Canavan i zrobisz wszystko, by spędzić z nią trochę czasu i zadać wszystkie nurtujące Cię pytania na temat jej twórczości (i nie tylko)? To wszystko znajduje się w zasięgu Twojej ręki! Wylicytuj spotkanie dla siebie i osoby towarzyszącej! Odbędzie sięono w pyrkonowym VIP ROOMIE – krainie, do której nie ma wstępu zwykły śmiertelnik. Tylko Ty, Twoja osoba towarzysząca i Trudi Canavan we wspólnej rozmowie w nieformalnej atmosferze. Aż żal nie stanąć do licytacji! W zestawie znajdą się też dwie wejściówki na Pyrkon 2020.
Aukcję znajdziesz tutaj.

Podwójne zaproszenie na kolację z gośćmi Pyrkonu 2020 + dwie wejściówki na Pyrkon

Wśród rzeczy wystawionych na licytację znalazło się również zaproszenie na prawdziwą kolację mistrzów. Wraz z osobą towarzyszącą weźmiesz udział w przywitaniu gości w Poznaniu. Nie dość, że masz szansę zjeść w gronie swoich idoli, to jeszcze czeka Cię swobodny dostęp do każdego, kto weźmie udział w kolacji. Szykuj się więc na wiele zakulisowych ciekawostek i ploteczek!
Aukcję znajdziesz tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love