Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

PyrkONline rusza już jutro! Nie przegapcie programu imprezy!

Niedawno pytaliśmy Was o to, co powstanie z wrzucenia do jednego kociołka Pyrkonu, Allegro oraz wielkiej chęci zorganizowania czegoś dla wszystkich Pyrkonowiczów. Teraz nadszedł czas, aby zdradzić, co takiego dla Was przygotowaliśmy. 

PyrkONline to gwarancja dobrej zabawy! 

To zupełnie wyjątkowe wydarzenie ma zapewnić nam wszystkim całą plejadę niezapomnianych wrażeń. 

Zabawa trwać będzie od 9 do 22 października 2020 i możecie być pewni, że nie może Was na niej zabraknąć! 

PyrkONline to masa atrakcji! 

Jeśli tęsknicie za atmosferą Pyrkonu, to zapewne ucieszy Was fakt, że podczas trwania PyrkONline czeka na Was nie tylko cała gama emocj, ale także wiele festiwalowych atrakcji, łącznie z możliwością gadżetowych zakupów. 

W programie znajdziecie wiele fantastycznych materiałów video, których nie znajdziecie nigdzie indziej, czekają na was warsztaty, prelekcje, a także spotkania z fenomenalnymi goścmi, np. z Mike’m Pondsmithem, twórcą legendarnego Cyberpunka 2020, oraz Dream Cosplay Show, czyli konkurs cosplay w niespotykanej dotąd w Polsce formule. 

Mało tego! Przygotowaliśmy też dla Was specjalne oferty na gry, książki, komiksy oraz gadżety, czyli wszystko to, co lubicie najbardziej. 

Żeby poznać pełen program wydarzenia, koniecznie śledźcie wydarzenie na Facebooku i nasz Instagram! Codziennie będziemy przypominać Was co fantastycznego czeka na Was w prograch Pyrkonline!

Program imprezy znajdziecie tutaj!

Ale pozostańcie uważni, bo z pewnością czekają Was jeszcze dodatkowe niespodzianki! 

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love