Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Pyrkonowicze! Czas zadecydować o Pyrkonowym Budżecie Obywatelskim!

Czym jest Pyrkonowy Budżet Obywatelski? To inicjatywa, która ma na celu wsparcie oddolnej inicjatywy fanowskiej poprzez organizację wskazanej przez zwycięzcę atrakcji. To Wy możecie zadecydować, co wydarzy się na Pyrkonie!

Pyrkonowy Budżet Obywatelski – co i jak?

Pyrkon, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Poznań, Percival, Wiedźmin, The Witcher Pyrkonowy Budżet Obywatelski jest niczym innym, jak konkursem, który pozwala Wam, Pyrkonowiczom, zadecydować o tym, jaka atrakcja pojawi się na Pyrkonie 2020. Każdy z Was może zgłosić swój pomysł!

Zgłoszenia odbywają się do 31. 12. 2019 roku, wyłącznie przez przeznaczony do tego formularz, przy uzupełnianiu którego powinniście uwzględnić między innymi takie informacje, jak: opis projektu, uzasadnienie jego zgłoszenia do konkursu oraz kosztorys. Koszt zaproponowanej przez Was atrakcji nie może przekroczyć 10 000 zł netto (czyli 12 300 zł brutto)!

Przed zgłoszeniem swojego pomysłu koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu. Zwróćcie szczególną uwagę na punkty, które mówią o tym, jakich atrakcji nie można zgłaszać w konkursie! Jeśli macie jakieś pytania, to kierujcie je na adres [email protected], tytuł maila rozpoczynając od słowa „inicjatywa”.

Biorąc pod uwagę wykonalność, zgodność z formułą festiwalu i niepowtarzalność proponowanych przez Was atrakcji, do 07.01.2020 roku na naszej stronie internetowej oraz w pyrkonowych mediach społecznościowych ogłosimy dziesięć najlepszych propozycji. Kolejnym etapem konkursu będzie ankieta na naszym profilu na Facebooku, w której do 14.01.2020 roku wyłonicie zwycięskie zgłoszenie.

Ważne linki:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu „Pyrkonowy Budżet Obywatelski”

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.