Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Pyrkonowy Budżet Obywatelski powraca! Zgłoś swój fantastyczny pomysł i razem z nami twórz Pyrkon

To wyjątkowa okazja dla oddolnych fanowskich inicjatyw na zorganizowanie swojej atrakcji na Pyrkonie. Wy zgłaszacie swoje pomysły, a Pyrkowonicze wybiorą najciekawszy! 

Pyrkonowy Budżet Obywatelski to nic innego jak konkurs na pyrkonowe atrakcje od Pyrkonowiczów dla Pyrkonowiczów. Swój pomysł na fantastyczny punkt programu, który marzył się Wam od dawna, może zgłosić praktycznie każdy. 

Zasady konkursu

Iglica na terenie MTP z wyświetlonym napisem Pyrkon

Na zgłoszenia Waszych pomysłów czekamy do 15.10.2022 r., wyłącznie poprzez przeznaczony do tego formularz. Uzupełniając go zwróćcie uwagę na jak najdokładniejsze uzupełnienie takich informacji jak: opis projektu, uzasadnienie jego zgłoszenia do konkursu oraz orientacyjny koszt. Koszt zaproponowanej przez Was atrakcji nie może przekroczyć 15 000 zł netto, czyli do 18 450 zł brutto. 

Zanim przystąpicie do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu. Zwróćcie szczególną uwagę na punkty, które mówią o tym, jakich atrakcji nie można zgłaszać w konkursie. A jeśli będziecie mieli jakieś dodatkowe pytania, to kierujcie je na adres [email protected], tytuł maila rozpoczynając od słowa „inicjatywa”.

Zgłaszajcie i głosujcie, czyli twórzcie Pyrkon razem z nami!

Spośród zgłoszonych inicjatyw, organizatorzy Pyrkonu, biorąc pod uwagę studium wykonalności, zgodność z formułą i tematyką festiwalu oraz innowacyjność, wybiorą 10 najlepszych, które przejdą do następnego etapu konkursu. Lista finalistów zostanie ogłoszona do 08.11.2022 r. wraz z linkiem do formularza, za pomocą którego Pyrkonowicze będą mogli zagłosować na swój ulubiony projekt. 

Ostateczna decyzja, która z inicjatyw wygra, należeć będzie do Was, Pyrkonowiczów. Swoje głosy będziecie mogli oddawać do 30.11.2022, do końca dnia, tj. do 23.59. Wyniki ogłosimy najpóźniej do 08.12.2022 r.  

Twórzcie razem z nami Pyrkon! Może to właśnie na Waszą atrakcję czekają Pyrkonowicze 🙂 

Ważne linki:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu „Pyrkonowy Budżet Obywatelski”

Awatar autora

O autorze

Marta Rybak

Wychowała się na Gwiezdnych Wojnach, Star Treku oraz Władcy Pierścieni. I tak już jej została, ta zaszczepiona miłość do sci-fi, fantastyki i odległych krain. Uwielbia książki z wciągającymi światami, do których człowiek chciałby się przenieść i dalekie podróże. W wolnych chwilach gra w RPGi lub poświęca czas na głaskanie i przytulanie swojej kotki.