Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl

Rusza formularz Wiosek i Inicjatyw Fandomowych 2023!

Pyrkon łączy ludzi ze wszystkich fandomów świata. To przecież powszechna wiedza i to jeden z największych plusów festiwalu. Ale epicentrum fandomowego szaleństwa to nic innego jak Wioski Fantastyczne i Strefa Fantastycznych Inicjatyw – tam dzieje się prawdziwa magia multiwersum. Jeśli jeszcze nie widzieliście, jak wspaniale wygląda obok siebie rohański obóz i postapokaliptyczne miasto, zdecydowanie powinniście wpaść na Pyrkon w tym roku!

Puść wodze fantazji i…

A wiecie, co jest najlepsze w całym Pyrkonie? To, że sami możecie wcielić w życie ulubione miejsce i pokazać je innym! Nieważne, czy jesteście stowarzyszeniem, grupą o nerdowskiej zaciekłości czy mistrzami cosplayu. Nieważne, czy będzie to Wasze pierwsze czy dziesiąte zgłoszenie – my zawsze z otwartymi ramionami będziemy czekać na ludzi, którzy zechcą zaprezentować uczestnikom Pyrkonu swoją pasję i wyobraźnię.

Jeśli chcecie wprowadzić innych do swojego fantastycznego świata, ten formularz jest dla Was. Musicie być jednak czujni, bo być może znajdzie się ktoś, kto w Waszej wiosce będzie chciał zostać na dłużej. 😉

Stwórz Fantastyczne Miejsce razem z nami!

Wspólny formularz Strefy Fantastycznych Inicjatyw i Wiosek Fantastycznych zamyka się dopiero z początkiem kwietnia, ale nie ma co czekać – w końcu zgłosić możecie się już dziś! 

Zgłoszenie inicjatyw fandomowych 2023