Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Rusza rezerwacja miejsc na prelekcje na Pyrkon 2019!

Bilet kupiony? Program przejrzany? Już lada moment rusza rezerwacja miejsc na wybrane prelekcje. Nie chcesz czekać w kolejce? Wykorzystaj swój indywidualny kod i bądź pewny, że dany punkt programu Cię nie ominie.

Rezerwacja miejsc na prelekcje. O co chodzi?

Na każdym, zakupionym w przedsprzedaży, bilecie znajdziecie  indywidualny kod, który – po wpisaniu na stronie Eventimu – da Wam do rozdysponowania cztery wirtualne żetony. Każdy z żetonów pozwala Wam zarejestrować się na wybrany punkt programu.

Całkowicie rezerwowane są dwa punkty programu, odbywające się na Sali Ziemi, prócz nich do rezerwacji oddana została połowa miejsc na niektóre atrakcje. Nie warto więc zwlekać z realizacją kodu. Chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie dokonać rezerwacji? Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj!

REZERWACJA MIEJSC NA PRELEKCJE RUSZA 03.04.2019 O GODZ. 18:00!!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.