Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Rusza rezerwacja miejsc na prelekcje!

Rusza rezerwacja miejsc na prelekcje!

Bilet kupiony? Program przejrzany? Już lada moment rusza rezerwacja miejsc na wybrane prelekcje. Nie chcesz czekać w kolejce? Wykorzystaj swój indywidualny kod i bądź pewny, że dany punkt programu Cię nie ominie.

Rezerwacja miejsc na prelekcje. O co chodzi?

Na każdym, zakupionym w przedsprzedaży, bilecie znajdziecie  indywidualny kod, który – po wpisaniu na stronie Eventimu – da Wam do rozdysponowania cztery wirtualne żetony. Każdy z żetonów pozwala Wam zarejestrować się na wybrany punkt programu.

Całkowicie rezerwowane są dwa punkty programu, odbywające się na Sali Ziemi, prócz nich do rezerwacji oddana została połowa miejsc na niektóre atrakcje. Nie warto więc zwlekać z realizacją kodu. Chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie dokonać rezerwacji? Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj!

REZERWACJA MIEJSC NA PRELEKCJE RUSZA 03.04.2019 O GODZ. 18:00!!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze