Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strefa wypoczynkowa na Pyrkonie

Uwaga Pyrkonowicze! Nowa ważna informacja! Hale 3 i 3A to od teraz Strefa Wypoczynkowa! Czytajcie uważnie, bo w trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadziliśmy bardzo istotne zmiany.

strefa wypoczynkowa pyrkon resting space

Po wielu godzinach spędzonych na niesamowitych atrakcjach Pyrkonu trzeba gdzieś odnowić manę! Nadal będzie to możliwe w hali 3 i 3A. W Strefie Wypoczynkowej znajdziecie teraz:

  • więcej kontenerów sanitarnych,
  • dodatkową ochronę na wejściach.

Przyjeżdżacie w piątek po pracy lub szkole? Może być na Pyrkonie będziecie dopiero w sobotę? Nic nie szkodzi. Możecie zagwarantować sobie możliwość wstępu do Strefy Wypoczynkowej! TAK! Od teraz możecie wcześniej zapewnić sobie wejście!

W związku z tymi zmianami, aby zadbać o Wasze bezpieczeństwo, dać Wam możliwość zagwarantowania wstępu, wprowadziliśmy w tym roku opłatę za dostęp do hal 3 i 3A w wysokości 10 zł. Musicie się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Gdy ruszy sprzedaż, wybierzcie bilet z dostępem do strefy. Nie zwlekajcie!

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.