Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Mój pierwszy Pyrkon

Mój pierwszy Pyrkon

Jeśli szukasz kompendium najważniejszych informacji jak zacząć swoją przygodę z Pyrkonem, trafiłeś w idealne miejsce!

Najbliższy, dwudziesty już Festiwal Fantastyki Pyrkon odbędzie się w dniach 17-19.06.2022 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Kodeks Pyrkonu

Pragniemy, aby podczas trwania Pyrkonu każdy czuł się dobrze i mile wspominał swój udział w festiwalu. W Kodeksie Pyrkonu znajdziesz wszystkie ważne informacje o tym, jak postępować względem innych i jak zachowywać się w trakcie imprezy.

Blok dla początkujących – od tego warto zacząć!

Jeśli pragniesz wejść do świata fantastyki, kojarzysz pojedyncze tytuły i chcesz się dowiedzieć, do jakich uniwersum przynależą albo poznać fantastyczny żargon, z którym nie miałeś jeszcze do czynienia, to Blok dla początkujących jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z naszym Festiwalem. Krótkie prelekcje wprowadzą Cię w świat literatury fantastycznej, komiksu, gier czy filmu. Program w tym bloku składa się z krótszych i cyklicznych wykładów, dlatego nic straconego jeśli się na któryś spóźnisz.

Obejrzyj film Szafy z Komiksami i dowiedz się, jak przygotować się na Pyrkon! 🙂

Jak przygotować się na Pyrkon?

100 zł zniżki na pierwszą rezerwację noclegu przez Airbnb (na kwotę 300 zł lub więcej) https://www.airbnb.pl/c/jtumanowicz?s=8 Więc powiadasz, że chcesz jechać na Pyrkon? Niestety nie wystarczy wsiąść do pociągu byle jakiego. Dziesiątki sal, setki godzin atrakcji i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających to skala przyćmiewająca inne festiwale popkulturowe.