Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User
Strona główna / Mój pierwszy Pyrkon

Mój pierwszy Pyrkon

Jeśli szukasz kompedium najważniejszych informacji jak zacząć swoją przygodę z Pyrkonem, trafiłeś w idealne miejsce!

Najbliższy, osiemnasty już Festiwal Fantastyki Pyrkon odbędzie się w dniach 18-20.05.2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Kodeks Pyrkonu

Pragniemy, aby podczas trwania Pyrkonu każdy czuł się dobrze i mile wspominał swój udział w festiwalu. W Kodeksie Pyrkonu znajdziesz wszystkie ważne informacje o tym, jak postępować względem innych i jak zachowywać się w trakcie imprezy.

 

Blok dla początkujących – od tego warto zacząć!

Jeśli pragniesz wejść do świata fantastyki, kojarzysz pojedyncze tytuły i chcesz się dowiedzieć, do jakich uniwersum przynależą albo poznać fantastyczny żargon, z którym nie miałeś jeszcze do czynienia, to Blok dla początkujących jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z naszym Festiwalem. Krótkie prelekcje wprowadzą Cię w świat literatury fantastycznej, komiksu, gier czy filmu. Program w tym bloku składa się z krótszych i cyklicznych wykładów, dlatego nic straconego jeśli się na któryś spóźnisz.

Hity Pyrkonu 2018

Program Pyrkonu obfituje w różnorodne panele, warsztaty czy prelekcje, dlatego rozumiemy, że gdy ktoś przychodzi na Pyrkon po raz pierwszy, może czuć się lekko zagubiony i mieć problemy z wyborem tego, co najciekawsze. W związku z tym postanowiliśmy przygotować listę hitów Pyrkonu – atrakcji, które naszym zdaniem są absolutną koniecznością do odwiedzenia podczas pobytu na festiwalu.

 

Obejrzyj film Szafy z Komiksami i dowiedz się, jak przygotować się na Pyrkon! 🙂

Jak przygotować się na Pyrkon?

100 zł zniżki na pierwszą rezerwację noclegu przez Airbnb (na kwotę 300 zł lub więcej) https://www.airbnb.pl/c/jtumanowicz?s=8 Więc powiadasz, że chcesz jechać na Pyrkon? Niestety nie wystarczy wsiąść do pociągu byle jakiego. Dziesiątki sal, setki godzin atrakcji i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających to skala przyćmiewająca inne festiwale popkulturowe.