Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strona główna » Mój pierwszy Pyrkon

Mój pierwszy Pyrkon

Duże festiwale mogą przytłaczać – zwłaszcza, jeśli wybierasz się na taki po raz pierwszy. Masz szczęście, że na Pyrkonie roi się od sympatycznych i pomocnych ludzi, zarówno takich w pomarańczowych i fioletowych koszulkach, jak i takich w odjazdowych cosplay’ach. 

Najważniejsza zasada? Jeśli czegoś nie wiesz – spytaj!

How to Pyrkon?

Na sam początek oddajemy w Wasze ręce nasz krótki przewodnik po najważniejszych informacjach o Pyrkonie w formie pdf’a o wdzięcznym tytule How to Pyrkon!

Kodeks Pyrkonu

Bezpieczny Pyrkon
https://pyrkon.pl/bezpieczny-pyrkon/

Każdy rycerz przestrzega kodeksów, więc czymże byłby festiwal fantastyki bez własnego zbioru honorowych zasad? Tutaj znajdziesz ich spis.

Jesteś niepełnoletni?

Dla rodziców

Troszczymy się o wszystkich, tych małych i tych dużych! Jeżeli nie masz jeszcze osiemnastu lat i potrzebujesz czegoś, co uspokoi umysł Twoich rodziców, odeślij ich tutaj – przygotowaliśmy podstronę z myślą o zmartwionych mamach, tatach i opiekunach!

Prelekcje

Rezerwacja miejsc na prelekcje

Kupiłeś trzydniowy karnet i nie wiesz, o co chodzi z tokenami? Dajemy Ci możliwość zarezerwowania miejsca na wymarzoną prelekcję – żebyś nie musiał martwić się, stojąc w kolejce! Jeśli nie wiesz do końca, jak to zrobić, zajrzyj tutaj.