Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Testuj #mobilnypyrkon – wygrywaj nagrody!

W tym roku Pyrkonowi towarzyszą nam 4 aplikacje mobilne: PyrApka Eventory, Pyrkon Roleplay, PyrApka 3.0 BETA i PyrKonwencik. Każda z nich ma swoje unikalne cechy, każda ma też swoje własne zadanie.

Po co aż cztery?

PyrApki i PyrKonwencik służą poruszaniu się po Festiwalu – zawierają program i mapy, a PyrApka Eventory nawet opisy wystaw i menu gastronomicznego. W każdej z nich znajdziecie także różnego rodzaju nowości i powiadomienia.

Pyrkon Roleplay ma za zadanie umożliwić Uczestnikom zapisy na sesje larp, RPG i warsztaty. Na Bloku Fabularnym bez niej ani rusz!

Konkurs!

Za pomoc w testowaniu aplikacji, przygotowaliśmy dla Was morze nagród. Wszystko co trzeba zrobić, to dokładnie przetestować każdą z przygotowanych propozycji, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy z ankietą i pytaniem konkursowym.

462 osoby (z czego nie więcej niż 231 w piątek), które jako pierwsze zgłoszą w Biurze Festiwalowym skuteczne zrealizowanie zadań konkursowych otrzymają gwarantowaną nagrodę rzeczową w rundzie “Festiwalowej”. Wszyscy Uczestnicy natomiast – nawet nieobecni na Pyrkonie – mają szansę na zdobycie trzech nagród specjalnych za najbardziej wyczerpujące odpowiedzi i najlepsze rozwiązanie pytania konkursowego.

Tak, to nie żart! W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie czy jest Uczestnikiem Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2019. Uczestnictwo w Festiwalu jest wymagane jedynie do spełnienia warunków “dodatkowego” etapu festiwalowego, który jednak w żaden sposób nie wpływa na końcowy wynik konkursu.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu mobilny Pyrkon 2019.

Ale… po co to wszystko?

Pyrkon z roku na rok bezustannie się rozwija. Działania podjęte pod hasłem #mobilnypyrkon mają na celu wprowadzenie na Pyrkonie mobilnej rewolucji. To od Ciebie i Twoich opinii zależy, czy w przyszłości wciąż będziemy korzystać z gościnności Eventory, dołączymy do grona korzystającego z Konwencika (na bazie którego powstał PyrKonwencik), czy będziemy budować własną aplikację z pomocą zaprzyjaźnionych deweloperów z Koła Naukowego AKAI przy Politechnice Poznańskiej.

Możesz więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: nie tylko zdobyć nagrody dobrze się bawiąc, ale też pomóc nam pójść o krok dalej w dostarczaniu Ci najlepszych wrażeń na Pyrkonie. To jak, jesteś z nami?

O samych aplikacjach przeczytasz na: https://pyrkon.pl/mobilny-pyrkon/

Pobierzesz je tutaj: https://pyrkon.pl/mobilny/

Formularz konkursowy znajdziecie tutaj: https://forms.gle/pcJnwtjF1kJbT9hz8

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.