Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Zapraszamy Was na Allegro PyrkON-line!

Też uważacie, że w tym roku ludzkość szczególnie zasłużyła na to, żeby ktoś wreszcie przemycił z Hogwartu eliksir Felix Felicis? Najchętniej sami byśmy wrzucili do kociołka skorupkę żmijoptaka i bulwy cebulicy, ale z braku powyższych postanowiliśmy użyć nieco innych składników, a efekt zdumiewająco przypomina płynne szczęście.

No dobra, to pytanie rodem z owutemów! Co otrzymacie po wrzuceniu do kociołka Pyrkonu, Allegro i ogromnej chęci, by zorganizować coś szczególnego dla Pyrkonowiczów? 

Tak, macie rację! To zupełnie wyjątkowe, tworzone wspólnymi siłami fantastyczne wydarzenie online! 

Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas  między 9 a 22 października 2020! Zapraszamy Was na Allegro PyrkON-line! 

Czeka Was moc wrażeń i iście pyrkonowych emocji! A co w programie? To, co tygryski i Pyrkonowiecze lubią najbardziej! Festiwalowa atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii i, rzecz jasna, okazja do szalonych gadżetowych zakupów.

Prócz tego:

  •  kilkanaście godzin niepublikowanego nigdy wcześniej materiału video dla prawdziwych geeków, 
  • spotkania ze specjalnymi  gośćmi,
  • Dream Cosplay Show – konkurs cosplay w niespotykanej dotąd w Polsce formule!

A żebyście nie tęsknili za bardzo za Krainą Wystawców, to czeka Was również specjalna oferta na gry, książki, komiksy i gadżety. 

Naszym zdaniem to naprawdę sporo szczęścia dla zbolałego od braku festiwali i konwentów serca każdego fantasty.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.