Fan Convention 14.06.2024 Poznan
en
GościeGuests Buy ticket

We are revealing another member of the Masquerade jury – Kairi from the Cosplay Project

Kairi has been an active participant in the cosplay world for more than 15 years now.  Her involvement in various cosplay events both in Poland and abroad has earned her recognition as a guest, juror, workshops instructor and speaker at lectures inspiring the next generation of cosplayers.

fot. Cosplayscape

Pasja i Uznanie Międzynarodowe

Kairi jest nie tylko znaną postacią w polskim środowisku cosplayowym, ale również aktywnie uczestniczy w międzynarodowych konkursach, zdobywając uznanie zarówno w Europie, jak i poza nią. Inspiracje czerpane z podróży pomagają jej tworzyć niesamowite kreacje. Rezultat jej starań możecie znaleźć na Instagramie [@kairi.in.cosplayland] oraz na Facebooku [Kairi in Cosplayland].

Projekt Cosplay i Działalność Społeczna

Prowadzenie programu o tematyce cosplayowej na kanale Projekt Cosplay oraz udzielanie się w roli jurora i prowadzącej warsztaty to tylko część aktywności Kairi.  Zaangażowanie w udzielanie wsparcia i rad początkującym cosplayerom, potwierdza jej chęć dzielenia się pasją i doświadczeniem.

Pyrkon 2024: Kairi jako Juror Maskarady

Mamy zaszczyt ogłosić, że podczas nadchodzącego Pyrkonu, Kairi zasiądzie w roli jurorki podczas Maskarady. Doświadczenie, pasja i zaangażowanie w świat cosplayu wnoszą wartość dla wydarzenia, a jej obecność z pewnością będzie inspiracją dla uczestników.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.