Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ujawniamy kolejną członkinię jury Maskarady – Kairi z Projektu Cosplay

Kairi to cosplayerka od ponad 15 lat.  Zaangażowanie w różnorodne wydarzenia związane z kostiumami zarówno w Polsce, jak i za granicą przyniosło jej uznanie jako gościa, jurora, a także prowadzącej warsztaty i wykłady inspirujące kolejne pokolenia cosplayerów.

fot. Cosplayscape

Pasja i Uznanie Międzynarodowe

Kairi jest nie tylko znaną postacią w polskim środowisku cosplayowym, ale również aktywnie uczestniczy w międzynarodowych konkursach, zdobywając uznanie zarówno w Europie, jak i poza nią. Inspiracje czerpane z podróży pomagają jej tworzyć niesamowite kreacje. Rezultat jej starań możecie znaleźć na Instagramie [@kairi.in.cosplayland] oraz na Facebooku [Kairi in Cosplayland].

Projekt Cosplay i Działalność Społeczna

Prowadzenie programu o tematyce cosplayowej na kanale Projekt Cosplay oraz udzielanie się w roli jurora i prowadzącej warsztaty to tylko część aktywności Kairi.  Zaangażowanie w udzielanie wsparcia i rad początkującym cosplayerom, potwierdza jej chęć dzielenia się pasją i doświadczeniem.

Pyrkon 2024: Kairi jako Juror Maskarady

Mamy zaszczyt ogłosić, że podczas nadchodzącego Pyrkonu, Kairi zasiądzie w roli jurorki podczas Maskarady. Doświadczenie, pasja i zaangażowanie w świat cosplayu wnoszą wartość dla wydarzenia, a jej obecność z pewnością będzie inspiracją dla uczestników.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.