Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Gra o tron w 2019!

HBO oficjalnie potwierdziło rok powrotu serialu i niestety, ale nie będzie to w najbliższym czasie. Będziemy musieli poczekać jeszcze chwilę. Część fanów była na to przygotowana, ale chyba wszyscy mieli nadzieję, że już wkrótce dowiemy się, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. A niech to!

Ile jeszcze będziemy musieli czekać?

Strzał prosto w serce! Kolejny rok przyniesie pustkę, której nie wypełni nowy sezon Gry o tron. Wcześniejsze domysły oscylowały wokół dwóch opcji – albo stanie się to w 2018, albo w 2019 roku. Skoro milczenie trwało tak długo, to wcześniejszy rok odchodził wraz z nadzieją. Niestety konkurs wygrała bramka numer dwa. Oficjalna data to rok 2019.
Niestety nadal nie wiemy, która to będzie część roku. Miejmy nadzieję, że jakoś na wiosnę dostaniemy długo wyczekiwaną niespodziankę. Może kwiecień? Chociaż sezon siódmy wyłamał się z ram i dostaliśmy go na wakacje. Zobaczymy jak to będzie. Zostało nam czekać na szczegóły i uzbroić się w cierpliwość. Będzie warto czekać, żeby dostać dopieszczone odcinki, ponieważ jest to ostatni sezon, w którym prawdopodobnie wszystko się wyjaśni!

Awatar autora

O autorze

Paulina Kotlorz

Lubię kocyk, herbatę, kotki i czekoladę.