Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Nadchodzi Pyrkon i zaczyna się Twoja warta… Ruszają zgłoszenia na Dyżurnych Mistrzów Gry!

Jeśli Twoim ulubionym zajęciem jest zbieranie drużyny, by wkrótce wyruszyć na przygodę, to zostań ze mną przez chwilę. Jeśli w Twojej głowie zawsze roi się od szalonych pomysłów, a wyobraźnia układa Ci w mózgu szalone scenariusze, to mam dla Ciebie propozycję.

Dyżury w erpegach? Jak to działa?

Każdego roku Pyrkon odwiedza coraz więcej osób. Osób, które – tak jak Ty – są fanami fantastyki. Niektórzy w tym świecie spędzili już lata, niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę – ale każda z tych osób (włącznie z Tobą) chce się dobrze bawić! Zostanie Dyżurnym Mistrzem Gry pozwala Ci nie tylko aktywnie uczestniczyć w festiwalu, ale także zapewnić świetną rozrywkę uczestnikom! A czy jest coś lepszego niż pełen satysfakcji uśmiech bąbelka po sesji? 😉

Doceniamy wszystkich, którzy zgłaszają się na trybutów i chcą poświęcić 12 godzin swojego czasu na pomoc w tworzeniu Pyrkonu – dlatego dbamy o Dyżurnych Mistrzów Gry. Ty tworzysz przygody, a my dajemy Ci wejściówkę na festiwal, wspaniałą koszulkę (+10 do krytycznych sukcesów arcywrogów graczy) i parę innych niespodzianek. 

Jeśli więc erpegi to Twój konik i lubisz dzielić się nim z innymi – ten formularz jest dla Ciebie.

ZGŁOSZENIA NA DYŻURNEGO MISTRZA GRY 2023

Na zgłoszenia czekamy do połowy marca, więc nie zwlekaj zbyt długo!

Awatar autora

O autorze

Hanna Gamoń

Książkowy przykład ADHD, którego wszędzie jest po trochę. Po skończeniu liceum teatralnego dwa lata studiowała zootechnikę, zrobiła KPP, po czym przebranżowiła się na filologię polską. Obecnie nerdzi z Islandzkiego końca świata, gdzie oddaje się swojej pasji - chodzeniu po górach i nuceniu soundtracku z Władcy Pierścieni. Gdyby miała wybrać idealną pracę, to mimo swojego wzrostu zostałaby hobbitem. Jeśli nie ma jej w okolicy - pewnie znowu szydełkuje jakiś sweter.