Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » News » Hrabia Olaf wita nas w nowym roku!

Hrabia Olaf wita nas w nowym roku!

Netflix podał datę drugiego sezonu serialu Seria Niefortunnych Zdarzeń. 30 marca 2018r. będziemy mogli pochłonąć dalsze losy naszych bohaterów.

Hrabia Olaf nie pozwala nam za sobą zatęsknić

W takim dniu, kiedy niektórzy odsypiają nadal sylwestrowe szaleństwo Netflix sprawia, że nasze serduszka zaczynają szybciej bić. Seria niefortunnych zdarzeń jest Netflixowym dzieckiem, które powróci znów na nasze ekrany za parę miesięcy. Adaptacja książek (pod tym samym tytułem) opowiada o trójce rodzeństwa, która po śmierci rodziców wpada pod skrzydła swojego krewnego. Hrabia Olaf nie jest przyjaźnie nastawiony do świata. Jego hobby to: kradzieże, podpalenia, morderstwa i aktorstwo. Czyli bardzo sympatycznie, więc jest to idealna osoba, która jest w stanie zaopiekować się trójką przemiłych dzieci. Wioletka, Klaus oraz przesłodkie Słoneczko będą musiały zmierzyć się z kolejnymi problemami.

Marzec tego roku da nam możliwość powrotu do tej uroczej rodzinki. Dostaniemy dużo więcej postaci, będziemy mile zaskoczeni. Sezon drugi będzie zawierał historie z książek od numeru 5, aż do 9. Dzieci będą pomieszkiwały w innych miejscach, które nadal nie będą tymi bezpiecznymi.
Czytelnicy doskonale wiedzą, co spotka naszych bohaterów. Jeśli ktoś nie widział pierwszego sezonu to zachęcam, klimat jest bardzo tajemniczy, ale i przyjemny.

A Series of Unfortunate Events | Netflix Official Site

A bookish brother. An inventive sister. A baby with a wicked bite. This villain picked a fight with the wrong orphans. Watch trailers & learn more.

Tagi: , ,

Komentarze