Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona roleplay.pyrkon.pl gotowa na Wasze zapisy!

Nadchodzi czerwiec, więc nadchodzi Pyrkon. A razem z nimi nadchodzi roleplay.pyrkon.pl!
Strona Roleplay to ułatwienie dla każdego zapalonego fana erpegów – nieważne, czy jest to zafiksowany na punkcie DnD Mistrz Gry czy gracz będący fanem odgrywania Warhammerowych niziołków!

Dla tych pierwszych wraz z otwarciem strony rusza możliwość zgłaszania sesji. Masz w szufladzie scenariusz, który zawsze chciałeś poprowadzić, ale brakowało Ci drużyny? Idealnie trafiłeś!

Dla tych drugich możliwość zapisów jak gracz będzie uruchamiana 8 godzin przed rozpoczęciem każdej z sesji. Nie jesteś pewien, czy chcesz zagrać? Dajemy Ci sporo czasu na decyzję!

Niezależnie od tego, po której stronie erpegowej barykady się znajdujecie, mamy nadzieję, że roleplay.pyrkon.pl to strona, z której chętnie skorzystacie!

Awatar autora

O autorze

Hanna Gamoń

Książkowy przykład ADHD, którego wszędzie jest po trochę. Po skończeniu liceum teatralnego dwa lata studiowała zootechnikę, zrobiła KPP, po czym przebranżowiła się na filologię polską. Obecnie nerdzi z Islandzkiego końca świata, gdzie oddaje się swojej pasji - chodzeniu po górach i nuceniu soundtracku z Władcy Pierścieni. Gdyby miała wybrać idealną pracę, to mimo swojego wzrostu zostałaby hobbitem. Jeśli nie ma jej w okolicy - pewnie znowu szydełkuje jakiś sweter.