Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Ork Pork rusza w świat!

Ork Pork rusza w świat!

Poznajcie Porka! Ten pięciometrowy wielkolud przyjechał specjalnie na Pyrkon, ale ponieważ Pyrkon się nie odbył, Pork postanowił zwiedzić Poznań. Spotkać się z tą zwariowaną osobistością będzie można w sierpniowe i wrześniowe weekendy. Nie macie się co bać, Pork zdecydowanie nie jest nieprzyjaznym i gruboskórnym orkiem, smutno mu tylko, kiedy nie ma z kim pogadać. Ale to mu przecież nie grozi, prawda?

Spotkanie z Porkiem

W ciągu kilku najbliższych weekendów Pork pojawi się w różnych miejscach miasta.Niektórzy szczęśliwcy, którym uda się go odszukać, będą mogli liczyć na mały łup. Pork bardzo lubi robić sobie zdjęcia z nowo poznanymi osobami. A ci, którzy go odnajdą i pochwalą się tym fotką w social mediach, mogą wygrać bilet na Festiwal Fantstyki Pyrkon 2021. Pyrkon to przede wszystkim fantastyczne miejsce spotkań i wspaniałych atrakcji, gdzie każdy może na chwilę zapomnieć o codzienności.

Pamiętajcie jednak, że Pork tak naprawdę jest dość nieśmiałym orkiem, nie będzie nikogo zaczepiał. Kręci się po okolicy i wierzy, że ktoś do niego podejdzie. 

Poniżej mała rada co zrobić podczas spotkania z Porkiem (czyli tak naprawdę zasady całej akcji):

Jeśli znajdziesz Porka, zrób sobie z nim zdjęcie i wrzuć je na Facebooka lub Instagrama z hasztagami: #Pyrkon, #FantastyczneMiejsceSpotkań, #OrkPork. Autorzy trzech najciekawszych zdjęć z danej lokalizacji otrzymają bilety na Pyrkon 2021.