Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Strefa Fabularna szykuje morze atrakcji!

W tym roku w pawilonie 14 ponownie czekają na Was atrakcje Strefy Fabularnej! To niesamowite miejsce, stworzone z myślą o wszystkich fanach larpów i RPGów. Właśnie tutaj czekają na was warsztaty, gry i dziesiątki godzin prelekcji!

Dla każdego coś dobrego!

strefa fabularna, pyrkon, strefa fabularna pyrkon, rpg, larp, rpg pyrkon, larp pyrkon, gry fabularne, gry fabularne pyrkon, kostki rpg, k10, k6, k8, k4, k12, k100, k20 W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej możliwości zagrania w larpy i RPG! W Strefie Fabularnej czeka na Was wiele atrakcji, które na pewno przypadną Wam do gustu! Uniwersytet Fabularny, Granie na Żądanie, D&D Adventurers League oraz wiele godzin prelekcji to tylko niektóre z naszych propozycji, przygotowanych specjalnie dla Was!

Pełną rozpiskę atrakcji znajdziecie na stronie Strefy Fabularnej!

Przed wyruszeniem w drogę…

Chcecie wziąć udział w larpie lub sesji? Nic prostszego! Wystarczy tylko, że zapiszecie się na wybraną przez Was atrakcję. Możecie tego dokonać przez internet, a także w Punkcie Informacji Konwentowej we wnętrzu pawilonu 14 lub Biurze Festiwalowym.

Jeśli zbierzecie drużynę chętnych graczy, to… wyruszycie w drogę? Nie będziecie musieli, ponieważ nasi gżdacze zrobią co tylko w ich mocy, żeby znaleźć Wam miejsce do grania!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.