Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Dream Frames Art w Fantasium Creatium – poznaj fantastyczne obrazy Mateusza Twardocha!

Festiwal Fantastyki Pyrkon to także sztuka! Dowodem na to jest wciąż rosnące Fantasium Creatium – najbardziej fantastyczna galeria sztuki w Polsce. Tym razem do grona wystawców swojej twórczości na Pyrkonie 2018 dołącza Mateusz Twardoch i jego Dream Frames Art. Przez trzy dni Festiwalu każdy uczestnik będzie mógł zobaczyć obrazy inspirowane baśniami, postapokalipsą i fantastyką oraz kulturą Japonii. Większość z nich będzie miała na Pyrkonie swoją premierę!

Czym jest Dream Frames Art?

Dream Frames Art, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2018 Dream Frames Art – obrazy Mateusza Twardocha. Artysta tradycyjnie zaprezentuje coś ze swojego świata symbolicznych baśni, a także z popkulturowych settingów postapokalipsy i fantastyki. Większość prac będzie miała na Pyrkonie swoją wystawienniczą premierę, w tym obraz prezentujący nową dla artysty stylistykę zainspirowaną Krajem Kwitnącej Wiśni.

Facebook, Instagram, Art Station, Etsy

Awatar autora

O autorze

Szymon Firlik

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.