Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » W Fantasium Creatium czeka niesamowita wystawa ekwipunku z gier „Halo”!

W Fantasium Creatium czeka niesamowita wystawa ekwipunku z gier „Halo”!

Cześć i czołem! Są tu jacyś fani „Halo”? Koniecznie zajrzyjcie do Fantasium Creatium. Czeka tam na was Shadow Land z wystawą ekwipunku z tej serii!

Halo? Odbiór!

Pyrkon, Poznań, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Fantasium Creatium, Halo, Shadow Land Chyba wszyscy już doskonale wiemy, że przed wyruszeniem w drogę warto skompletować drużynę, prawda? To jednak nie wszystko! Na wyprawę warto wziąć ze sobą również niezastąpiony i niezawodny ekwipunek! W końcu to żadna przyjemność wędrować przez bezdroża w rozpadających się butach i zniszczonych ubraniach, wylądować w przestrzeni kosmicznej bez skafandra lub zostać pożartym przez jakieś zwierzę, bo broń została w domu.

Przekonają się o tym fani bestsellerowej serii, która zadebiutowała w 2001 roku tytułem „Halo: Combat Evloved”. Strzelaniny w kosmicznej scenerii wymagają nie tylko wymyślnych pancerzy, ale też skutecznej broni. W Fantasium Creatium znajdziecie niepowtarzalną kolekcję ekwipunku znanego fanom cyklu „Halo”. Wszystko zostało wykonane własnoręcznie, w naturalnej skali! Zdecydowanie nie możecie tego przegapić!

Shadow Land znajdziecie na Facebooku!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze