Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

W Fantasium Creatium czeka niesamowita wystawa ekwipunku z gier „Halo”!

Cześć i czołem! Są tu jacyś fani „Halo”? Koniecznie zajrzyjcie do Fantasium Creatium. Czeka tam na was Shadow Land z wystawą ekwipunku z tej serii!

Halo? Odbiór!

Pyrkon, Poznań, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Fantasium Creatium, Halo, Shadow Land Chyba wszyscy już doskonale wiemy, że przed wyruszeniem w drogę warto skompletować drużynę, prawda? To jednak nie wszystko! Na wyprawę warto wziąć ze sobą również niezastąpiony i niezawodny ekwipunek! W końcu to żadna przyjemność wędrować przez bezdroża w rozpadających się butach i zniszczonych ubraniach, wylądować w przestrzeni kosmicznej bez skafandra lub zostać pożartym przez jakieś zwierzę, bo broń została w domu.

Przekonają się o tym fani bestsellerowej serii, która zadebiutowała w 2001 roku tytułem „Halo: Combat Evloved”. Strzelaniny w kosmicznej scenerii wymagają nie tylko wymyślnych pancerzy, ale też skutecznej broni. W Fantasium Creatium znajdziecie niepowtarzalną kolekcję ekwipunku znanego fanom cyklu „Halo”. Wszystko zostało wykonane własnoręcznie, w naturalnej skali! Zdecydowanie nie możecie tego przegapić!

Shadow Land znajdziecie na Facebooku!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.