Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Gary Erskine odwiedzi Pyrkon!

Człowiek-orkiestra, nauczyciel, artysta i Szkot z krwi i kości opowie nam, jak to jest być legendą!

Rysuje już ponad trzydzieści lat. Jego przygoda zaczęła się od Rycerzy Pendragonu, a obecnie Gary Erskine współpracuje ze studiami takimi, jak MARVEL, DC Comics, Vertigo i wiele innych!

Tworzy i uczy tworzyć. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami Fife i Pulse college, a w tym roku podzieli się nią także z nami. Możecie myśleć o nim, jak o człowieku-orkiestrze.

Poza komiksami Gary prowadzi warsztaty Character Designu dla szkół, uczy tworzenia storyboards (scenopisów w formie rysunku) dla studentów w Królewskim Konserwatorium w Szkocji.

Kto nie może się doczekać? 🙂

Awatar autora

O autorze

Hanna Gamoń

Książkowy przykład ADHD, którego wszędzie jest po trochę. Po skończeniu liceum teatralnego dwa lata studiowała zootechnikę, zrobiła KPP, po czym przebranżowiła się na filologię polską. Obecnie nerdzi z Islandzkiego końca świata, gdzie oddaje się swojej pasji - chodzeniu po górach i nuceniu soundtracku z Władcy Pierścieni. Gdyby miała wybrać idealną pracę, to mimo swojego wzrostu zostałaby hobbitem. Jeśli nie ma jej w okolicy - pewnie znowu szydełkuje jakiś sweter.