Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Gość strefy Fanów Klocków LEGO – Brodaty Geek – odwiedzi Pyrkon i pokaże, że hobby należy uprawiać na poważnie!

Każdy fan fantastyki doskonale wie, jak wspaniale jest spędzać całe dnie angażując się w swoje zainteresowania, ale mało kto może na ten temat powiedzieć tyle, co Paweł “Brodaty Geek” Duda – profesjonalny Fan Klocków LEGO!

Jeśli interesujecie się światem klocków LEGO, to zapewne znacie naszego gościa z jego kanału, na którym zebrał już ponad stutysięczną widownię. Czy wiedzieliście jednak, że był on jurorem pierwszej edycji LEGO Masters, albo że w przeszłości prowadził portal cytadela.pl, który swego czasu był najpopularniejszym portalem o Warhammerze i jemu podobnych tytułach? Jego kolejnym dziełem był Geek Nerd News, który traktował o szeroko pojętej popkulturze, a ostatecznie wyewoluował do formy, jaką obecnie znamy
(i kochamy!).

Oto co Brodaty Geek mówi sam o sobie:

Klocki LEGO® to część mojego życia. Dorastałem bawiąc się nimi, a teraz dzielę się moją pasją z innymi. Na moim kanale znajdziecie mnóstwo recenzji najnowszych zestawów klocków duńskiego producenta, ale i inne materiały z nimi związane – vlogi dotyczące nowości, przeglądy magazynów czy też autorskie pomysły, które są realizowane przy pomocy najpopularniejszych klocków na świecie!

Podczas tegorocznego Pyrkonu Paweł Duda poprowadzi dla was prelekcję na Strefie Fanów Klocków LEGO, a oprócz tego planujemy również niewielką niespodziankę z jego udziałem!

W międzyczasie zerknijcie na Instagrama i Facebooka naszego gościa, gdzie znajdziecie wiele inspiracji dla waszych własnych budowli, a także posłuchajcie recenzji najnowszych zestawów klocków na jego kanale YouTube.

Do zobaczenia na Strefie Fanów Klocków LEGO!

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.