Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Strefa fanów klocków LEGO

Strefa fanów klocków LEGO

Nazwa “LEGO” już od 70-ciu lat stanowi synonim twórczej kreatywności. Duńska firma stworzyła magiczną przestrzeń na granicy wielu światów, gdzie spotkali się uwiecznieni w plastiku tacy bohaterowie jak Batman, Harry Potter, Luke Skywalker i, co najistotniejsze, buldożer Cat® D11.

Najbardziej twórczy debiut sezonu!

Strefa fanów klocków LEGO będzie debiutowała na Pyrkonie 2023 – a jej pierwszemu wydaniu będą towarzyszyć pokazy zarówno autorskich, jak i oryginalnych budowli oraz kultowych zestawów. Pojawią się również inicjatywy skierowane dla koneserów – spotkania z ciekawymi gośćmi, którzy z pewnością zainspirują was do niczym nieograniczonej kreacji.

Już teraz zapraszamy was na niesamowite rozdroża świata małych plastikowych klocków, z których powstają wielkie historie – do zobaczenia na Pyrkonie!


Pochwal się swoją własną kolekcją!

W Strefie fanów klocków Lego pojawią się znani i lubiani budowniczy, wielcy i mali kolekcjonerzy, klockowi celebryci, ale co najważniejsze, pojawisz się tam Ty! Możesz przyjść pooglądać eksponaty i porozmawiać z twórcami strefy, ale możesz też ją współtworzyć! Już teraz zgłoś swoją kolekcję, bo formularz Niezależnych Konstruktorów jest otwarty tylko do 9 kwietnia.

Formularz zgłoszeń Niezależnych Konstruktorów znajdziecie tutaj!