Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Infinitione zagrają specjalnie dla Was!

Infinitione zagrają specjalnie dla Was!

Jak to mówią, od przybytku głowa nie boli, zatem mamy dla Was w planie kolejny koncert na Scenie Plenerowej. Infinitione szykują dla Was niesamowity występ, podczas którego zagwarantują Wam niezapomniane wrażenia muzyczne! Koncert polecamy zwłaszcza fanom rocka progresywnego, którego grają Infinitione. 

Infinitione i ich muzyka 

Infinitone to nieskończoność muzyczna, która jest odzwierciedleniem różnorodności charakterów i temperamentów załogi. Tożsamość muzyczną budują eksplorując przestrzenie, które są już odkryte, te odkrywane na nowo i te jeszcze nieodkryte, którym próbują nadać właściwy ton. Ich twórczość to spójna mieszanka progresji i atmosferycznej elektroniki podpartej solidną metalową konstrukcją. 

Prawda, że brzmi ciekawie? To z kim widzimy się podczas koncertu?

Tagi: , , , , ,

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.


Komentarze