Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Jeszcze ciekawsze atrakcje dla obcokrajowców na Pyrkonie 2019! Wydział Anglistyki UAM został patronem programu anglojęzycznego

Pyrkon to Fantastyczne Miejsce Spotkań dla wszystkich, nieważne, jakim językiem się posługują! Dlatego chcemy, by punkty prowadzone w języku angielskim był coraz lepsze i bardziej rozbudowane. W tym roku pomoże nam to osiągnąć Wydział Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, który zgodził się zostać patronem programu anglojęzycznego!

pyrkon patronat program anglojęzyczny Wydział Anglistyki UAM

Wydziałowe atrakcje na Pyrkonie

Dzięki współpracy z poznańskim uniwersytetem możecie spodziewać się u nas wielu fantastycznych atrakcji! Pracownicy i doktoranci Wydziału Anglistyki UAM poprowadzą dla Was szereg punktów programu, w których poruszą wiele nurtujących Was tematów. Science-fiction, magiczne stworzenia w literaturze, popularne gry, topowe filmy – tym prelegentom żadne zagadnienia niestraszne! Na pewno uzyskacie od nich odpowiedzi na mnóstwo pytań dotyczących współczesnej kultury.

Razem z Wydziałem Anglistyki UAM przygotowujemy też coś specjalnego dla wielbicieli gier fabularnych. Będzie to stoisko WARGs: WA Roleplaying Geeks. W tej strefie będziecie mogli stać się częścią fascynujących opowieści, pełnych zwrotów akcji i niezapomnianych przygód – wszystko to pod czujnym okiem Mistrzów Gry, prowadzących rozgrywki płynną i z całą pewnością przepiękną angielszczyzną 🙂

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.