Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl
ProgramLineup Kup bilet

Krewni Pyrkonu odwiedzili małych podopiecznych Kliniki Onkologicznej!

Pyrkon 2018 już dawno za nami i pełną parą ruszamy z przygotowaniami kolejnej edycji. Nie próżnują także Krewni Pyrkonu.

krewni pyrkonu pyrkon fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi Tym razem odwiedzili oni małych pacjentów Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej II Katedry Pediatrii UM w Poznaniu. Przekazali dzieciakom kolejny ładunek fantastyki i pozytywnej energii w postaci gier planszowych, komiksów i książek. To druga wizyta Krewnych w poznańskiej klinice, ale na pewno nie ostatnia. Organizatorzy akcji już zapowiadają, że nie było to ich ostatnie słowo J

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz przekazanie prezentów dla dzieci firmie VERTIMA, Wydawnictwu REBEL oraz szefowej PYRSKLEPIKU Marii Zimoląg.

Specjalne podziękowania składamy także Karolinie Wasickiej-Przewoźnej z Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu za wprowadzenie do Kliniki, przeszkolenie z zasad postępowania na oddziale  i przeprowadzenie zaangażowanych w akcję osób przez sale z pacjentami.