Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Łukasz „Wookie” Woźniak zagości w bloku gier bez prądu

Łukasz „Wookie” Woźniak jest autorem 11 różnorodnych gier planszowych, z których część skierowana jest dla dzieci, a część dla starszych i lubiących bardziej skomplikowaną rozgrywkę graczy. Jego dwunasty projekt niedawno zebrał pokaźną sumę w procesie fundowania społecznościowego.

Łukasz "Wookie" Woźniak, pyrkon, pyrkon2018, planszówki, blok gier bez prądu, nehemiasz, 7 dni westerplatte, drapacze chmur

Z czego słynie Łukasz „Wookie” Woźniak?

Łukasz od lat tworzy recenzje gier planszowych i karcianych, a od pewnego czasu sam zajmuje się ich wydawaniem i współtworzy portal zagramw.to – platformę mającą na celu wspierać autorów gier planszowych we wcielaniu w życie ich pomysłów. To miejsce, które dąży do zapełnienia luki na rynku planszówek, tworzone przez osoby doskonale znające jego realia i chętnie doradzające, pomagające w testach, a nawet w całym procesie wydania gry innym, mniej zorientowanym w temacie entuzjastom tej rozrywki.

Jeśli mieliście okazję zagrać w „Szalone Małpy”, „Nehemiasza” czy „Mercuriusa”, lub chcecie dowiedzieć się czegoś na temat tego, jak samodzielnie stworzyć i wydać grę, nie możecie przegapić tego spotkania!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love