Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Łukasz „Wookie” Woźniak zagości w bloku gier bez prądu

Łukasz „Wookie” Woźniak zagości w bloku gier bez prądu

Łukasz „Wookie” Woźniak jest autorem 11 różnorodnych gier planszowych, z których część skierowana jest dla dzieci, a część dla starszych i lubiących bardziej skomplikowaną rozgrywkę graczy. Jego dwunasty projekt niedawno zebrał pokaźną sumę w procesie fundowania społecznościowego.

Łukasz "Wookie" Woźniak, pyrkon, pyrkon2018, planszówki, blok gier bez prądu, nehemiasz, 7 dni westerplatte, drapacze chmur

Z czego słynie Łukasz „Wookie” Woźniak?

Łukasz od lat tworzy recenzje gier planszowych i karcianych, a od pewnego czasu sam zajmuje się ich wydawaniem i współtworzy portal zagramw.to – platformę mającą na celu wspierać autorów gier planszowych we wcielaniu w życie ich pomysłów. To miejsce, które dąży do zapełnienia luki na rynku planszówek, tworzone przez osoby doskonale znające jego realia i chętnie doradzające, pomagające w testach, a nawet w całym procesie wydania gry innym, mniej zorientowanym w temacie entuzjastom tej rozrywki.

Jeśli mieliście okazję zagrać w „Szalone Małpy”, „Nehemiasza” czy „Mercuriusa”, lub chcecie dowiedzieć się czegoś na temat tego, jak samodzielnie stworzyć i wydać grę, nie możecie przegapić tego spotkania!

Tagi: , , , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze