Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Marcin Bartosz Łukasiewicz kolejnym gościem Strefy Literackiej na Pyrkonie 2024!

Jeśli sądzicie, że jedynym, co gra w duszy gitarzyście jazzowemu jest muzyka, to kolejny gość Strefy Literackiej udowodni Wam, że jesteście w błędzie. Marcina Bartosza Łukasiewicza spotkacie na nadchodzącym Pyrkonie! 

Marcin Bartosz Łukasiewicz – kim jest? 

Marcin z wykształcenia jest gitarzystą jazzowym, z zawodu zaś muzykiem i nauczycielem. Mieszka w Zielonej Górze, czyli w idealnym połączeniu miasta oraz przyrody i lasów. Uwielbia psy, urbex, granie koncertów oraz – co pewnie niektórych zaskoczy – ciszę. 

Jest autorem wielu opowiadań, publikowanych m.in. w  „Gruzach”, „Nowoświatach”, „Snach Umarłych” czy antologiach Zapomnianych Snów. W sierpniu 2023 nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka ukazał się jego debiut powieściowy Moja martwa dziewczyna – miks kryminału, urban fantasy oraz paranormal romance. Jeśli chcecie poznać historię o miłości, która jest silniejsza niż śmierć oraz morderstwa, które przeraziło nawet nieumarłych, to koniecznie musicie sięgnąć po tę pozycję! 

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.