Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Mihaela Perković zaprasza na naukę pisania po angielsku!

Mihaela Perković zaprasza na naukę pisania po angielsku!

Pisanie po angielsku, gdy jest drugim językiem, nie należy do łatwych oraz różni się w dużym stopniu od pisania w języku słowiańskim. Nota bene, tłumaczenie powieści na angielski i pisanie po angielsku to dwie różne sprawy. Podczas warsztatu będziemy pisać, więc przynieś długopis, papier, laptopa, pomysły i odwagę by tworzyć i dzielić się swoją pracą na miejscu! Liczba miejsc na ten warsztat jest ograniczona do 15 osób. Każdy uczestnik musi wypełnić formularz.

Kim jest Mihaela Perković?

pyrkon, pyrkon fan festival, poznan, convention, poland

Mihaela Perković jest chorwacką autorką, która przeprowadziła wiele warsztatów w Chorwacji, Słowenii, Serbii i Polsce. Na co dzień pisze opowiadania, powieści, scenariusze i jest copywriterem. Przygotowała wiele warsztatów dla Wspólnoty SFera w Zagrzebie, Klubu Booksa w Zagrzebie a także dla własnej firmy – Svarakatini. Mihaela jest bardzo aktywna w fandomie SF- była Chari na SferaKonie 2016, Zarządcą Gościnności na Worlconie 75 i delegatką GUFF w 2013. Parę lat temu była na Pyrkonie i obiecała ponownie przeprowadzić te warsztaty, tym razem odpowiednio długie.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze