Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Muzyka z Wiedźmina zabrzmi w Poznaniu. Percival na Pyrkonie!

 

 

Tego jeszcze na Pyrkonie nie było! W tym roku podczas Festiwalu będziecie mieli okazję wziąć udział w niesamowitym spektaklu w wykonaniu grupy Percival – współtwórców muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Percival wystąpi z show muzyczno-multimedialnym WILD HUNT LIVE, który zapewni nam wszystkim mnóstwo wspaniałych, nie tylko akustycznych, wrażeń.

WLID HUNT LIVE

Podczas WILD HUNT LIVE zespół zaprezentuje utwory wykorzystane w grze, w ich oryginalnej, stworzonej przez siebie wersji. Występowi będą towarzyszyć przygotowane specjalnie na potrzeby spektaklu projekcje zawierające fragmenty gry oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne. Efektu dopełnią zaś piękne stroje i scenografia nawiązująca do klimatu gry Wiedźmin.

Jest to gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale także dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, tańca oraz klimatów folk i fantasy.

Uwaga, wstęp na spektakl będą miały wyłącznie osoby, które wykupiły bilet w przedsprzedaży i zarezerwowały wcześniej miejsce na ten punkt programu. Więcej na temat rezerwacji miejsc znajdziecie tutaj.

percival wild hunt live

PERCIVAL

Zespół Percival to pierwszy w Polsce przedstawiciel gatunku medieval folk . Gośćmi Pyrkonu będą jego członkowie: Mikołaj Rybacki – współkompozytor i lider zespołu – oraz Katarzyna Bromirska – wiolonczelistka, współkompozytora i wokalistka grupy. Ale nie martwcie się – podczas show zobaczycie cały zespół.

Mikołaj Rybacki

Mikołaj Rybacki to człowiek o naprawdę wielu talentach. Jest muzykiem, instrumentalistą, kompozytorem, wokalistą, rysownikiem, satyrykiem, a także karykaturzystą i ilustratorem. Jest to założyciel, współkompozytor i lider nie tylko zespołu Percival, ale także Percival Schuttenbach – pierwszego w Polsce zespołu folk-metalowego czy formacji Rivendell. Jest współkompozytorem muzyki do przedstawień teatralnych, gier i audiobooków. Dorobek graficzny i malarski Rybackiego to miedzy innymi praca dla niemieckiego wydawnictwa Huber-Verlag, komiks „Bitwa pod Głogowem”, realizacje karykatur dla takich firm jak Telekomunikacja S.A., Orange Polska, Huta Głogów czy Near Olympic Casino – Gorzów.

Katarzyna Bromirska

Katarzyna Bromirska zajmuje się muzyką od dziecka – jest absolwentką Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Legnicy. Od wielu lat jest wiolonczelistką, kompozytorką i wokalistką zespołu Percival Schuttenbach oraz Percival. Okazjonalnie udziela się w innych projektach muzycznych:

miała okazję nagrywać jako muzyk orkiestry symfonicznej oraz muzyk sesyjny w kapelach rockowych i metalowych, jako wiolonczelistka przez jakiś czas udzielała się również w legnickim teatrze.

Percival WILD HUNT LIVE na Pyrkonie! | [English below] Tego jeszcze na Pyronie nie było! W tym roku podczas Festiwalu będziecie mieli okazję wziąć udział w niesamowitym spektaklu w wykonaniu… | By Pyrkon | Facebook

16K views, 224 likes, 118 loves, 113 comments, 46 shares, Facebook Watch Videos from Pyrkon: [English below] Tego jeszcze na Pyronie nie było! W tym roku podczas Festiwalu będziecie mieli okazję…

Podczas spektaklu Wild Hunt Live na scenie będzie można zobaczyć Teatr Avatar, który zaprezentuje swoje taneczno-akrobatyczne umiejętności.

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.