Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Nie zwalniamy tempa – Agustin Padilla Calle wpada na Pyrkon!

Nie ma nic wspanialszego niż spełnienie swojego dziecięcego marzenia – a Agustin już od dziecka był fanem komiksów. Teraz realizuje swoją pasję i sam te komiksy tworzy!

Hiszpan z krwi i kości, który jeszcze przed zanurzeniem się w świat komiksu studiował Graphic Design na Akademi Sztuk Pięknych w San Telmo.

Z komiksami związał się profesjonalnie w 2009 roku, kiedy rozpoczął współpracę z IDW PUBLISHING. Zapisał się także w historii Marvela, rysując one-shota Kapitana Ameryki.

Sporadczynie współpracuje z Disneyem i DC Comics, ale jego nazwisko można znaleźć w firmach takich, jak Kickstar czy Darkstorm Studio.

Kto wybiera się na spotkanie z Agustinem? 😉

Awatar autora

O autorze

Hanna Gamoń

Książkowy przykład ADHD, którego wszędzie jest po trochę. Po skończeniu liceum teatralnego dwa lata studiowała zootechnikę, zrobiła KPP, po czym przebranżowiła się na filologię polską. Obecnie nerdzi z Islandzkiego końca świata, gdzie oddaje się swojej pasji - chodzeniu po górach i nuceniu soundtracku z Władcy Pierścieni. Gdyby miała wybrać idealną pracę, to mimo swojego wzrostu zostałaby hobbitem. Jeśli nie ma jej w okolicy - pewnie znowu szydełkuje jakiś sweter.