Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Niespodzianka dla najmłodszych! Szkoła Języków Obcych „TELL ME” przygotuje fantastyczne atrakcje!

Pyrkon jest dla Wszystkich – zarówno dla tych dużych, jak i małych. Podczas tegorocznej edycji Festiwalu czeka na was coś zupełnie nowego w Strefie Dziecięcej! Szkoła Języków Obcych „TELL ME” przygotowała dla naszych najmłodszych uczestników niezwykłe atrakcje. Nastawcie się, młodsze rodzeństwo lub kuzynostwo czy własne dzieci na przygody z sesjami RPG, quizami i grami z językiem angielskim. To będzie czas nie tylko pełen rozrywki, ale i nauki w najbardziej kreatywny i fantastyczny sposób!

Kim jest zespół „TELL ME”?

Zespół nauczycieli Szkoły Języków Obcych „TELL ME” to pasjonaci, którzy nieustannie poszukują innowacyjnych metod nauki, łączą grę RPG z edukacją. Od 2014 roku uczą angielskiego zarówno młodzież, jak i dorosłych (choć na Pyrkonie znajdziecie ich głównie właśnie w Strefie Dziecięcej), wykorzystując metody komunikacyjne, narracyjne oraz gry RPG. Ich oferta prowadzona jest stacjonarnie w Warszawie i online, a także obejmuje półkolonie i obozy językowe.

Sesje RPG pełne przygód

Szkoła „TELL ME” znana jest z nietypowych metod nauczania języków obcych, a jedną z nich są sesje RPG. Wyobraźcie sobie, że walczycie ze smokami lub niszczycie Gwiazdę Śmierci, jednocześnie ucząc się gramatyki i nowych słówek! Teraz macie szansę doświadczyć tego wszystkiego na własnej skórze. Na Pyrkonie będziecie mieli okazję wziąć udział w 90-minutowych sesjach RPG w piątek, sobotę i niedzielę. Będą to sesje prowadzone po polsku z elementami nauki języka angielskiego, dzięki czemu każde dziecko przeżyje niezapomnianą przygodę i jednocześnie zdobędzie nowe umiejętności!

Quizy i gry z językiem angielskim

Ale to nie wszystko! Druga część zespołu Tell Me zaprasza was do zabawy w quizy i gry z językiem angielskim. Ich doświadczone nauczycielki poprowadzą krótkie, 5-15 minutowe zabawy, które będą pełne śmiechu i radości.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.