Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Nocne Kino Plenerowe – przeżyj filmowe emocje podczas Pyrkonu!

Czy po całym dniu niesamowitych przeżyć na Pyrkonie masz zamiar usiąść i odpocząć przy jakimś filmie? Już nie musisz opuszczać Międzynarodowych Targów Poznańskich, by to zrobić! Wpadnij do naszego Nocnego Kina Plenerowego przygotowanego wraz z Multikinem!

Czym jest Nocne Kino Plenerowe?

We współpracy z siecią Multikino stworzyliśmy miejsce, gdzie na dużym ekranie można oglądać najbardziej znane tytuły filmowe. To pierwszy raz w historii Pyrkonu, gdy zostaje zorganizowane takie kino. Każdej nocy strefa z telebimem przechodzi magiczną przemianę i zamienia się w salę kinową z prawdziwego zdarzenia! Dla widzów ustawione zostaną wygodne leżaki, na których komfortowo można przeżywać filmowe emocje. Ale czym byłoby kino bez popcornu? Na miejscu będzie można zakupić prażoną kukurydzę rodem z Multikina.

 

 

 

Program Nocnego Kina Plenerowego:

Lego Przygoda

Mad Max

Matrix

Batman

 

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love