Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Papierowe modele zawrócą wam w głowach! Szukajcie ich na Wystawach w Strefie Festiwalowej!

Papierowe modele zawrócą wam w głowach! Szukajcie ich na Wystawach w Strefie Festiwalowej!

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, co można zrobić z kilku kartek, jeśli ma się odrobinę wyobraźni i wolnego czasu? Jeśli nie, to koniecznie odwiedźcie na Pyrkonie Wystawy w Strefie Festiwalowej i przekonajcie się na własne oczy! Czekać tu na was będzie niesamowita kolekcja papierowych modeli.

Papier, kamień… nożyce? 

Patryka Groszkowskiego oraz jego fenomenalne modele możecie kojarzyć z poprzednich edycji Pyrkonu, na których pojawił się wraz ze – zrobionymi przez siebie – papierowymi Pokemonami oraz Digimonami. Tym razem jego kolekcja składa się nie tylko ze znanych i lubianych stworków (które wciąż stanowią większą część jego zbiorów), ale także z postaci, które możecie kojarzyć z przeróżnych uniwersów. Na jego kolekcję składają się bowiem także modele z takich gier jak: Legend of Zelda, League of Legends oraz Genshin Impact. 

Na Wystawach pojawi się z niemal trzema setkami swoich prac, wśród których są i te osiągające nawet 70 cm wysokości! Koniecznie musicie więc odwiedzić tę wystawę i na własne oczy przekonać się, jak niepowtarzalne są to rzeczy oraz jak wiele cierpliwości i precyzji wymagało ich stworzenie. Gwarantujemy wam, że będziecie pod ogromnym wrażeniem tej kolekcji!

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze